Číslo: 71 | Datum: 16. října 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Prožijte podzimní prázdniny na Lipně VÝHODNĚ:

Užijte si krásný podzim na Lipně. Listnaté stromy změnily barvu a ze Stezky korunami stromů jsou krásné výhledy na mlhou zalitá údolí a pěší procházky či výlety na kole jsou neopakovatelné.

Neváhejte a prožijte letošní podzimní prázdniny právě na Lipně a zakuste tuto podzimní nádheru na vlastní kůži.

Výhodné podzimní balíčky

Neváhejte a řekněte si u ubytovatelů o výhodné balíčky, které obsahují kombinaci nejžádanějších lipenských atrakcí jako je Stezka korunami stromů, sjezd na koloběžce, jízda elektročlunem nebo návštěva lanového parku. Rezervace balíčku je možná přímo u vašeho ubytovatele nebo prostřednictvím www.lipno.info

Výhodné balíčky babího léta »

V říjnu bude Lipno patřit opět dětem

28. října zveme všechny děti i jejich rodiče na akci LIPNO DĚTEM aneb velká podzimní výprava s pečením buřtů.  Připravili jsme pro všechny děti zábavné odpoledne se soutěžemi zakončené opékáním buřtů u Janusovské lampy. V loňském roce jste si pečení buřtů velmi užili. Tak neváhejte a i letos přijeďte.

Lipno dětem »

Nová LIPNO CARD přináší ještě více zážitků

LIPNO CARD je tu pro vás v novém a přináší vám ještě více výhod. Od 1.11.2015 pro vás máme novou nabídku zážitků a výhod s kartou LIPNO CARD, proto vybírejte ubytování pečlivě, případně se obraťte na Infocentrum Lipno, s výběrem ubytování vám rádi pomůžeme a poradíme.

Nová karta LIPNO CARD »

Zima už se blíží! Neváhejte a kupte si celosezónní skipas se slevou

Ranní mrazíky už vysílají zprávu, že zimní sezóna 2015 ve Skiareálu Lipno se blíží. Proto na nic nečekejte a zajistěte si své místo na svahu. Celosezónní skipas zakoupíte do 30.11.2015 za zvýhodněnou cenu.

Zima už se blíží!

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.