Číslo: 76 | Datum: 11. ledna 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Leden ve Skiareálu Lipno je plný akcí

V lednu se na Lipně nebude nudit nikdo. Každý den na vás a především děti čeká lišák Fox se svými zábavnými programy. Zajděte se s ním podívat na sněžnou techniku, na Stezku korunami stromů, k jeho chýši či se projeďte v rolbě po sjezdovce. Dále na děti čeká víkend s velbloudem Šajtanem a lamou Otíkem nebo klaun Ronald McDonald. Lipno v lednu bude patřit i sportovně naladěným jedincům. Pro snowborďáky je připraven závod Hvězdy na sněhu a celý měsíc ukončí unikátní lyžařská reality show S ČT Sport na vrchol. Přijeďte si zazávodit a možná poprvé v životě projet mezi brankami na čas. Pokud byste měli pocit, že vaše lyže či snowboard už nejsou, co bývaly, zajděte do půjčovny Intersport rent, kde vám s výběrem těch nejvhodnějších na závody, rádi pomohou.

Leden plný akcí

Konec vánočního peciválování a huráá na lyže do Skiareálu Lipno

Chystáte se na první lyžovačku v novém roce? Přemýšlíte, kde vyzkoušíte své nové lyže či snowboard od Ježíška? Vydejte se na skvěle zasněžené sjezdovky do Skiareálu Lipno, nečekejte na prázdniny a užijte si zimní radovánky. V lednu na Lipně lyžujete za skvělé ceny. 3 a vícedenní skipas získáte o 20% výhodněji a navíc k němu dostanete Stezkapas na vstup na Stezku korunami stromů jen za 120 Kč. Když Lipno, tak jedině s kartou Lipno.card, proto vybírejte své ubytování pečlivě a získejte ji jako bonus.

Ušetřete s Lipno.card

Lipno se v létě promění v olympijský park

Český olympijský výbor využije olympijských her v Riu k propagaci sportu a aktivního životního stylu. Na břehu Lipenské přehrady proto v létě vyroste olympijský park, kde si lidé budou moci vyzkoušet olympijské i neolympijské sporty a fandit při tom českým reprezentantům v bojích o medaile. Projekt je vyvrcholením celoroční kampaně Jižní Čechy olympijské.

Olympijský park na Lipně

Dodatečný dárek od Ježíška

Kamarádi, dostali jste od Ježíška peníze a můžete si koupit, co budete chtít? Co takhle mě? ☺ Na mém webu si můžete objednat moje krásné plyšové zmenšeniny nebo je zakoupit přímo na Lipně. Uvidíte, že udělám radost. Vaše OBRRYBA

Obrryba s Lipno.card nyní o třetinu výhodněji

Lipenský vzkaz na „bohemce“

Ve Sportbaru Hříbek věšíme prázdné lahve od Bohemia sektu na strop. Že nevíte, o co jde? „Lipenský vzkaz“ jsme připravili zejména pro ty, kteří neopovrhnou sklenkou (ba přímo lahvinkou ☺) dobrého sektu a při zábavě s přáteli ocení netradiční a zajímavou akci. Podstatou celé věci je objednat si u nás „bohemku“, napsat na ni vzkaz nebo nakreslit obrázek – fantazii se meze nekladou a fix vám půjčíme – a pak, samozřejmě už prázdnou, ji personál baru pověsí na strop, kde bude náš Hříbek zdobit… no, hodně dlouho. Ostatním rádi v Hříbku nabídneme dortík s kávou, svařák, punč, medovinu, čajík… Těšíme se na vás!

Vzkaz budoucím generacím v Hříbku

© 2016 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.