Číslo: 77 | Datum: 9. února 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Únor na Lipně je ve znamení fotosoutěže

 Od 1. do 29. února 2016 probíhá ve spolupráci s TV Nova fotosoutěž o hodnotné ceny. Výherce každého týdne obdrží plyšovou Obrrybu a jednodenní skipas do našeho skiareálu. Celkový výherce na konci února získá pro sebe a svoji rodinu víkendový pobyt v jurtě v Campingu Lipno Modřín, Lipno.card s nabitými službami a prohlídku zpravodajského studia TV NOVA. Foťte radost dětí ze zimy, z lyžování a ukažte to i ostatním.

Vyhrajte skipas nebo víkendový pobyt

Dětská lyžovačka s Lipno.card o 10% výhodnější

Ve Skiareálu Lipno si skvěle užijete rodinnou dovolenou a s kartou hosta Lipno.card ještě výhodněji. Kartu získáte u vybraných ubytovatelů jako bonus k ubytování, nebo si ji můžete zakoupit v Infocentrum Lipno, nebo on-line na www.lipno.info. Výhody, které s kartou získáte, potěší nejen Vás, ale i Vaši peněženku. Děti od 6 do 15 let mají skipas o 10% výhodnější. Prázdniny ve Skiareálu Lipno totiž patří dětem. 

Lyžujte výhodněji

Program Olympijského parku je otevřený celému regionu

V Olympijském parku si během her v brazilském Rio de Janeiru budou návštěvníci zkoušet nejen všechny letní olympijské sporty, ale také si užijí pravou brazilskou atmosféru. I proto bude Lipno v přímém spojení s Riem, kde budou soutěžit čeští sportovci. Konečně řada sportovců se představí přímo v parku, návštěvníci se tak osobně setkají se svými idoly.

Více o olympijském parku

Vydejte se z lyží do korun stromů

Také máte rádi o jarních prázdninách pestrý program? Chcete kromě lyžování nebo jízdy na snowboardu vyzkoušet i něco nového? Lipno nabízí kromě lyžování spoustu dalších aktivit. Doslova nezapomenutelný výhled lze zažít na Stezce korunami stromů. Ta je otevřena po celý rok a v zimním období se denně uklízí od sněhu a ledu. Viditelnost je v tuto roční dobu zcela výjimečná a často lze dohlédnout až na vzdálené alpské štíty.

Vydejte se do korun stromů

Turisté a turistky, OBRRYBA má pro vás překvapení

Kamarádi, také jezdíte po Čechách a sbíráte Turistické vizitky nebo Turistické suvenýry? Už teď vám chybí jeden důležitý díl ve sbírce. Ten se mnou  Mám nově svojí vlastní vizitku i suvenýr a jsem na ně náležitě pyšná. Oboje koupíte v Infocentrum Lipno, kde mají otevřeno každý den. Budu se těšit na návštěvu. Vaše Obrryba

Obrobchod

© 2016 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.