Číslo: 78 | Datum: 7. března 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Užijte si jarní lyžovačku ve Skiareálu Lipno

Užijte si s dětmi jarní lyžovačku ve Skiareálu Lipno. Již od 14.3.2016 si  u nás užijete lyžování za ceny vedlejší sezóny. Skipasy od 2 dnů jsou s Lipno.card výhodnější o 20% pro všechny věkové kategorie. Dvoudenní skipas tak pro dospělého pořídíte jen za 690Kč a dětský skipas za 480 Kč. Pokud k nám chcete vyrazit pouze na 1 den i tak jsou ceny za skipasy více než lákavé. Jednodenní skipas pro dospělého pořídíte za 460 Kč, pro vaší malou ratolest za 310 Kč. Ti nejmenší do dovršení 6.roku lyžují stejně jako po celou dobu sezóny za 20Kč. 

Přijeďte si užít jarní lyžování v letošní sezóně.

Karta plná zážitků, které byste si neměli nechat ujít

Jezero, cyklo-in-line stezky nové cyklotrasy a spousty sportovních a příjemně adrenalinových zážitků – to je jaro na Lipně. 

Užijte si výhody s kartou Lipno.card, která váš čas na Lipně promění v dovolenou plnou zábavy. Kdo Lipno.card zná, tak již dnes ví, že kartu obdrží jako bonus k ubytování u vybraných ubytovatelů. Řekněte si o ni pro sebe i celou svoji rodinu. Lipno.card si můžete zakoupit za 149 Kč v Infocentrum Lipno nebo on-line na www.lipno.info.

Lipno.card

Lipno dětem aneb těšíme se na Velikonoce

Sobota 26. března bude na Lipně patřit opět dětem. Připravili jsme si pro ně další lipenský dětský den. Společně budeme malovat a zdobit vajíčka, vyrábět velikonoční přáníčka a dekorace. Odpoledne děti čeká pletení pomlázky a hledání vajíček, děti si budou moci vyzkoušet i jízdu zručnosti na koloběžkách.

Velikonoce na Lipně

Ochutnejte Velikonoce v Restauraci Lanovka

Do letošní jara na Lipně přineseme spoustu čerstvých vůní a chutí. Hned prvním víkendem s jarními specialitami budou Velikonoce. Jestli je tedy budete trávit na Lipně, určitě nevynechejte návštěvu Restaurace Lanovky (přímo u centrálního parkoviště), kde se od pátku 25. do pondělí 28. března můžete těšit na následující dobroty:

  • Hustá brokolicová polévka s domácími grissiny
  • Jehněčí maso s rozmarýnovými brambory 
  • Kopřivami plněné králičí stehno s bramborovým pyré
  • Velikonoční nádivka s čerstvými bylinkami
  • Mini mazanec z domácího těsta s rozinkami sypaný mandlemi

Jarní speciality

Přivítejte jaro na Stezce korunami stromů

Jaro už klepe na dveře a s ním přichází nejen slunečné počasí. Jedním z tipů kam vyrazit na víkend či velikonoční prázdniny s dětmi je lipenská Stezka korunami stromů.

Vyrazit do korun stromů

Chcete být dobrovolníkem v Olympijském parku na Lipně? Hlaste se

Pořadatelé Olympijského parku Rio – Lipno 2016 začínají hledat dobrovolníky, kteří by se letos v srpnu chtěli podílet na organizaci a zajištění provozu parku.  Pro klidný a bezpečný chod parku, který je vrcholem celoročního projektu Jižní Čechy Olympijské, bude třeba zhruba 600 dobrovolníků.

Chci být u toho!

© 2016 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.