Číslo: 80 | Datum: 13. května 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Zahájení letní turistické sezóny Lipno 2016

Zahájení letní sezóny a závody dračích lodí jsou jednou z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších akcí na Lipensku. Přijeďte se podívat nebo si i zazávodit.

Den jako stvořený pro sportovce - sestavte tým 21 lidí a zúčastněte se závodů dračích lodí. Ale také ideální den pro rodiny s dětmi. V rámci zahájení letní sezóny si můžete celý den vyzkoušet nejrůznější atrakce: dětskou dračí loď, lezeckou stěnu, skákací hrad nebo výtvarné ateliéry. Určitě potěší několik pohádek nebo šermířské divadlo. Večer pak nebudou chybět koncerty.

Zahajte sezónu s námi

Závodit na dračí lodi může opravdu každý

 Závodů se zúčastní několik desítek posádek, každá je složená z 20 pádlujících, bubeníka a kormidelníka. Bude jednou z těchto posádek i ta vaše?

Hlaste svoji posádku! :)

Lipno jede na plný proud

Květen na Lipně je ve znamení krásného počasí a dnů plných zážitků. Čeká na Vás Stezka korunami stromů, sjezdové koloběžky, elektročluny, plachetnice a spousta dalších možností jak si Lipno užít naplno.

Lipno v květnu naplno

Nezapomenutelné lipenské zážitky ještě výhodněji

Nenechte si ujít jarní nabídku zážitků na Lipně. Zažijte nezapomenutelné a užijte si skvělý den s rodinou nebo s partou přátel. Vyberte si z nabídky výhodných balíčků a ušetřete až 1 000 Kč za rodinný výlet.

Balíčky plné zážitků

Karta plná zážitků, které si nesmíte nechat ujít

21 km nejkrásnější cyklo-in-line stezky, jedinečné prostředí Lipenského jezera, nové cyklotrasy a spousty sportovních a příjemně adrenalinových zážitků, které si s kartou Lipno.card užijete všechny a za zvýhodněné ceny. 

Užijte si Lipno z vodní hladiny a zapůjčte si báječný elektročlun, jehož ovládání hravě zvládnou i Vaše děti. Že Vám na lipenské kopce již síly nestačí? ..vyberte si elektrokolo v půjčovně Intersport Rent Kapitanát a opět budete v cíli stejně jako ostatní. S Lipno.card máte půjčovné o 20% výhodnější

Kdo Lipno.card zná, tak již dnes ví, že kartu obdrží jako bonus k ubytování u vybraných ubytovatelů. Řekněte si o ni pro sebe i celou svoji rodinu. Lipno.card si můžete zakoupit za 149 Kč v Infocentrum Lipno nebo on-line na www.lipno.info.

Zážitky a výhody s Lipno.card

Jedinečný program v dětských olympijských táborech

Kdo se neukáže v srpnu na Lipně, jako by nebyl. Pro děti to bude platit dvojnásobně. V rámci Olympijského parku Rio – Lipno 2016 je čeká bohatý program. Nejlépe si ho budou moci užít v rámci Dětských olympijských táborů. Největší z nich bude v Olympijské vesničce Olšina, přihlásit se na něj mohou děti ve věku 8-14 let. 

Dětská olympijská vesnička

© 2016 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.