Číslo: 81 | Datum: 18. května 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Zahájení letní turistické sezóny Lipno 2016

Přijeďte s námi zahájit začátek léta na Lipensku a nenechte si ujít závody dračích lodí stejně jako bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Bohatý doprovodný program pro všechny

Potěšte své blízké pohlednicí z vlastní fotky!

Díky mobilní aplikaci Pohlednice Online od České pošty můžete poslat jakoukoli fotku ze svého mobilu nebo tabletu jako papírový pohled do schránky. Stačí v aplikaci nahrát fotku, dopsat vzkaz, adresáta a pak online odeslat. Česká pošta pohled vytiskne a doručí. Poslání je možné na jakoukoli adresu ve světě. Aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení se systémy iOS a Android a stáhnete ji zdarma na Apple Store a Google Play. Vše důležité o ní se také dozvíte na webu pohledniceonline.cz.

Pošlete z Lipna pohlednici Online

© 2016 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.