Číslo: 82 | Datum: 7. června 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Limitovaná edice Lipno.card

K letošní výjimečné sezoně, která se na Lipně právě chystá, jsme pro Vás připravili speciální kartu hosta. Kartu plnou výhod v době Olympijského parku Rio-Lipno právě na Lipně. 

Pořiďte si vlastní Lipno.card

11.6.2016 Slavnosti dřeva na Stezce

Červnové Slavnosti dřeva na Stezce korunami stromů Lipno se letos budou konat již po čtvrté. Čeští dřevosochaři je již mají ve svém pravidelném kalendáři. V sobotu 11. června vytesají před zraky návštěvníků sochu o minimální velikosti 1,5 metru. Dřevorubecké umění doplní show STIHL TIMBERSPORTS SERIES s reprezentantem Martinem Komárkem. Součástí programu bude i divadelní kejklování Slávka a jeho družiny nebo Lesní ateliér Tvor, který nabídne tvoření pro děti. Chybět nebude ani lišák Fox.

Slavnosti dřeva na Stezce

Koncerty rozezní Stezku korunami stromů

Každé prázdninové úterý si můžete na Stezce korunami stromů Lipno užít prodlouženou otevírací dobu, a to až do 23 hodin. Těšit se můžete nejenom na speciální noční osvětlení Stezky, ale také na koncerty hned několika kapel. Letní koncertní šňůra začne v úterý 5. července, kdy zahraje multiinstrumentalista Zdeněk Bína. V průběhu léta zazní na Stezce korunami stromů postupně jazz, swing, blues, ale i klasická hudba nebo rhythm & blues.

Koncerty na Stezce

Olympijský park Rio - Lipno představuje sportovní program

Olympijský park Rio – Lipno 2016 chystá pro návštěvníky spoustu překvapení včetně premiérových dětských olympijských táborů.

Olympijský park Rio

Červen a Lipno na plný proud

Ve spolupráci se společností E.ON jsme si pro vás i na letošní sezónu připravili možnost zapůjčení elektrokol, elektroskútrů nebo elektročlunů. V půjčovnách je vám k dispozici brožura, která vám doporučí nejkrásnější výlety do okolí. Zažijte radost ze zdolávání kopců s naším elektrokolem značky Author. Nebo si projeďte Jezerní cyklo-inline stezku vedoucí kolem části lipenského jezera. Pro ty, kteří mají raději pohled z vodní hladiny jsou tu naše elektročluny. Vezměte rodinu či partu přátel a vyrazte na elektročlunu Sweet Water, který má koupací schůdky a rádio s CD, například ke Králičímu ostrovu. Využijte krásné červnové počasí a vyrazte ekologicky za krásami Lipna a okolí.

Lipno na plný proud

T-Mobile Olympijský běh na Lipně

Nemůžeš? Přidej! Emil Zátopek pomáhá rozběhat Českou republiku. Stejně jako se Emil Zátopek stal inspirací olympijské kolekce pro LOH 2016, jeho historická fotografie a nesmrtelné „Nemůžeš? Přidej!“ zvou celou Českou republiku k účasti na T-Mobile Olympijském běhu.

Ve středu 22. června na Lipně!

Potěšte své blízké pohlednicí z vlastní fotky!

Díky mobilní aplikaci Pohlednice Online od České pošty můžete poslat jakoukoli fotku ze svého mobilu nebo tabletu jako papírový pohled do schránky. Stačí v aplikaci nahrát fotku, dopsat vzkaz, adresáta a pak online odeslat. Česká pošta pohled vytiskne a doručí. Poslání je možné na jakoukoli adresu ve světě. Aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení se systémy iOS a Android a stáhnete ji zdarma na App Store a Google Play. Vše důležité o ní se také dozvíte na webu pohledniceonline.cz

Vlastní pohlednice z Lipna

O prázdninách se otevře nová bobová dráha

V Lipně nad Vltavou čeká o prázdninách návštěvníky nová atrakce. Nad současnou bobovkou se nyní montuje ještě jedna. 

Nová bobovka na Lipně

© 2016 | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek na základě Vaší registrace na těchto stránkách.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.