Číslo: 83 | Datum: 28. června 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Zasportujte si na Lipně během Lipno Sport Festu

linka

Od 9. – 16.7. se bude v Lipně nad Vltavou konat již pátý ročník oblíbeného Lipno Sport Festu. Jde o jedinečný festival v České republice, který kombinuje sportovní kurzy pro veřejnost a kulturu. Veškeré akce jsou zdarma. I letošní ročník se mohou návštěvníci Lipna těšit na spoustu zajímavých kurzů. Snažili jsme se navázat na úspěšné části loňských ročníků jako je například výuka in-line bruslení, společné výběhy, orientační běh, pravidelné pohádky a koncerty. Nově se v rámci Lipno Sport Festu pojede v sobotu 9.7. Lipno S.U.P. Marathon, závod na paddleboardech z Nové Pece až do Lipna nad Vltavou. Jedná se o nejdelší S.U.P. závod v České republice.

Program Lipno Sport Festu

linka

První víkend nebude chybět tradiční noční výběh na Stezku korunami stromů

linka

Tradiční noční výběh, nebo pohodový výšlap na unikátní Stezku korunami stromů nebude chybět ani na pátém ročníku Lipno Sport Festu. Vyběhne se z centra dění – pláže pod Aquaworldem Lipno. Lidé poběží za zvuku bubnů populární skupiny Wild sticks. Na vrcholu čtyřicetimetrové věže čeká každého běžce malé občerstvení.

Každý účastník večerního běhu má vstup na Stezku zdarma. Výběh na Stezku korunami stromů je velmi populární. Jde o zcela unikátní a neopakovatelnou záležitost, na kterou se jen tak nezapomíná. 

Zjistit více

linka

Kulturní program nejen pro děti

linka

Ani letos nebudou na Lipno Sport Festu chybět odpolední pohádky pro děti. Těšit se na ně mohou v pondělí, ve středu a v pátek vždy od 17.30 hodin na pláži pod Aquaworldem v Lipně nad Vltavou. Pohádkám budou předcházet rozhovory Kateřiny Neumannové s osobností, které byly loni velmi úspěšné.  Každý den se bude také konat na pláži Klub lišáka Foxe, kde bude pro děti připravený program s maskotem lišákem Foxem, zatím co rodiče si budou moci zasportovat v některém z kurzů.

Na své si přijdou i milovníci koncertů. První soboru vystoupí na pláži Petr Kolář, v úterý na osvětlené Stezce korunami stromů Klarinetový soubor Prachatice. 

Kulturní program

linka

Partneři Lipno Sport Festu 2016

© 2018 | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě udělení Vašeho souhlasu na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o. nebo LIPNO SERVIS s.r.o nebo STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.