Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Fotogalerie zima Pirátský den / hledání pokladu

Pirátský den / hledání pokladu

Sdílet na Facebook
Pirátský den / hledání pokladu
Pirátský den / hledání pokladu
Pirátský den / hledání pokladu
Pirátský den / hledání pokladu
Pirátský den / hledání pokladu

Vaše zážitky

Po dlouhé době na Lipně a rovnou na Olympiádě! Cenu za rychlost asi nezískáme, ale za komické nastupování a vystupování (včetně mlácení pádlem do hlavy) bychom mohli mít zlatou! ;-)

Aneta Patáková

Medzi koruny stromov sme sa na odporúčanie priateľov vybrali až zo Slovenska. A musím priznať, oplatilo sa ! Skvelý zážitok nielen pre mňa a priateľa ale hlavne pre nášho synčeka. Neskutočný výhľad nad korunami stromov vo mne zanechal spomienky, ktoré mi z hlavy nikdy nikto nevymaže. Ako mamička na ,,dovolenke,, som si veľmi u vás oddýchla a zrelaxovala, malý sa vyšantil a otecko pri ňom zamakal :) Veľmi by sme si priali vyhrať túto súťaž a opať sa vrátiť na to krásne miesto, ktorým je Lipno :)

Maria Mažerikova

Super!

Eliška Helisová

Šli sme z detmi okolo keď sme sa vracali od známych späť domov na Slovensko, rozhodli sme s zastaviť na stezke korunami stromu a neľutujeme mali sme krásny zážitok, ja som prekonala strach z výšok a deti mali radosť z toboganu ale pretože nás čas tlačil museli sme sa vrátiť domov určite sa chceme vrátiť pretože viem že je toho viac čo sa dá na Lipne obdivovať.

Jana Neboškova

Mame moc radi skiareal Lipno, jezdime uz nekolik let, nyni se moc tesime az nam synek trochu povyroste, abychom uz vyrazili cela rodina!

Alena Novotna

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko