Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Gastro Cukrárna Povidloň

Cukrárna Povidloň

  • Lipno nad Vltavou 307
    38278 Lipno nad Vltavou
 

Doporučujeme celoročně

Restaurace

Přístup bez bariér

Za každého počasí

Doprava autobusem

Popis restaurace

S Povidloněm přichází na Lipno současná neotřelá cukrařina. Rozhodli jsme se pro vás otevřít cukrárnu s moderními zákusky. Inspirujeme se sice českou tradicí, ale povidloně podobného tvaru byste už spíš našli ve světových metropolích než na Lipně. Ne, nebudeme vás tahat za nos, náš povidloň je jediný svého druhu a čeká na vás na Lipně. Přijďte ochutnat mistrovské zákusky a okouknout i něco z přípravy.

Více informací, objednávky a rezevace můžete udělat ZDE

 
 
 

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun