Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Gastro Cukrárna Povidloň

Cukrárna Povidloň

  • Lipno nad Vltavou 307
    38278 Lipno nad Vltavou
 

Doporučujeme celoročně

Restaurace

Přístup bez bariér

Za každého počasí

Doprava autobusem

Popis restaurace

S Povidloněm přichází na Lipno současná neotřelá cukrařina. Rozhodli jsme se pro vás otevřít cukrárnu s moderními zákusky. Inspirujeme se sice českou tradicí, ale povidloně podobného tvaru byste už spíš našli ve světových metropolích než na Lipně. Ne, nebudeme vás tahat za nos, náš povidloň je jediný svého druhu a čeká na vás na Lipně. Přijďte ochutnat mistrovské zákusky a okouknout i něco z přípravy.

Více informací, objednávky a rezevace můžete udělat ZDE

 
 
 

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun