Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Busem na Lipno v létě
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Infocentrum Lipno Jak a kudy na Lipno v létě Busem na Lipno v létě

Busem na Lipno v létě

RegioJet

  • od 1.3. můžete dojet na Lipno pohodlně autobusy RegioJet
  • autobusy jezdí na trase Praha – Č. Budějovice – Č. Krumlov – Černá v Pošumaví – Lipno nad Vltavou 2x denně každý den
  • po předložení jízdenky získáte 30% slevu na zapůjčení kola v půjčovně INTERSPORT Rent, do lanového parku Lipno a do Aquaworldu Lipno. Platí do 30.6.2017 a od 1.9.2017.
  • jízdenky můžete online zakoupit zde
Regio Jet

Jízdní řády

Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 6:00
Písek, aut.n., st. 12 7:20
České Budějovice, aut. n. 8:15
Český Krumlov, Špičák 8:50
Český Krumlov, aut.n. 8:55
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 9:20
Frymburk, Frymburk 9:35
Skiareál Lipno 9:45
Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 12:00
Písek, aut.n., st. 12 13:20
České Budějovice, aut. n. 14:15
Český Krumlov, Špičák 14:50
Český Krumlov, aut.n. 14:55
Rožmberk n. Vlt., nám. 15:30
Vyšší Brod, nám. 15:45
Loučovice, Loučovice 15:55
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:05
Skiareál Lipno 16:10
Směr Praha Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:40
Skiareál Lipno 10:45
Loučovice, Loučovice 10:55
Vyšší Brod, nám. 11:05
Rožmberk n. Vlt., nám. 11:20
Český Krumlov, aut.n. 11:50
Český Krumlov, Špičák 12:05
České Budějovice, aut. n. 12:30
Písek, aut. n. 13:30
Praha, Na Knížecí 14:55
Směr Praha Čas
Skiareál Lipno 17:05
Frymburk, Frymburk 17:15
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 17:30
Český Krumlov, aut.n. 17:50
Český Krumlov, Špičák 18:05
České Budějovice, aut. n. 18:30
Písek, aut. n. 19:30
Praha, Na Knížecí 20:55

Leo Express

  • z Prahy na Lipno se můžete vydat i pohodlnými autobusy Leo Express
  • jízdní řád zde
  • jízdenky můžete online zakoupit zde
Leo Express

 

Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.

 

Vaše zážitky

Zážitek byl v tom, že už nejme nejmladší a jely jsme letos poprvé a holky říkají v autě "dáme 2-3 hod to bude stačit", ale u kasy, že to je škoda a bylo z toho napoprvé celodenní lyžování! Kupodivu celé tělo nebolelo jen tak trošku nožky. :)

Hana Šmalinská

Lipno je nejlepší český areal pro male děti. Tak jak se tam naučila před 4 lety lyžovat dcera tak se tam naučí letos lyžovat syn :-) Už se moc těšíme! Adamovi

Stanislav Adam

Moc hezky výlet!

Petr Straka

Na Lipno jezdíme celá rodina na zimní i letní dovolené. V zimě lyžovat a v létě surfovat. Kde jinde u nás se dá dovolená strávit po celý rok tak aktivně?

Jiří Maňák

Cíl na letošní jarní prázdniny byl jasný-naučit našeho Vašíka (4roky) lyžovat . To bude těžké řekli jsme si, je od malička nedůvěřivý k cizím lidem a novým věcem. Dáme ho do lyžařské školy, rozhodl manžel, a protože s tou lipenskou máme výborné zkušenosti už z roku 2014, kdy se zde za 3hodinky naučil lyžovat náš starší syn(tehdy také 4roky),bylo rozhodnuto kde strávíme druhý únorový týden. Počasí bylo skvělé, vyšel nám snad nejslunečnější týden celé zimy, sníh byl skvělí, zamrzlá přehrada byl příjemný bonus, i když na brusle jsme se nedostali , protože kluky nebylo možno dostat z lyží. Za to velký dík patří lyžařské škole , hlavně instruktorovi Danovi Černému za super přístup a perfektní práci s naším malým negativistou:-) Další velký dík patří organizátorům a animátorce Lucii Lončákové za odpoledne se sněžnou technikou , kluci si to užili a celý týden nemluvili o ničem jiném . Prostě super týden na Lipně. A co napsat na závěr? Snad jen větu mých kluků, kterou volali v autě při odjezdu domů: "Lipno ahoj a ty lyžařská školo se těš, příští rok ti dáme na starost maminku:-))"

Petra Veberová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Vyzkoušejte nový floutrejlVyzkoušejte nový floutrejl