Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Busem na Lipno v létě
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Infocentrum Lipno Jak a kudy na Lipno v létě Busem na Lipno v létě

Busem na Lipno v létě

RegioJet

  • od 1.3. můžete dojet na Lipno pohodlně autobusy RegioJet
  • autobusy jezdí na trase Praha – Č. Budějovice – Č. Krumlov – Černá v Pošumaví – Lipno nad Vltavou 2x denně každý den
  • po předložení jízdenky získáte 30% slevu na zapůjčení kola v půjčovně INTERSPORT Rent, do lanového parku Lipno a do Aquaworldu Lipno. Platí do 30.6.2017 a od 1.9.2017.
  • jízdenky můžete online zakoupit zde
Regio Jet

Jízdní řády

Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 6:00
Písek, aut.n., st. 12 7:20
České Budějovice, aut. n. 8:15
Český Krumlov, Špičák 8:50
Český Krumlov, aut.n. 8:55
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 9:20
Frymburk, Frymburk 9:35
Skiareál Lipno 9:45
Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 12:00
Písek, aut.n., st. 12 13:20
České Budějovice, aut. n. 14:15
Český Krumlov, Špičák 14:50
Český Krumlov, aut.n. 14:55
Rožmberk n. Vlt., nám. 15:30
Vyšší Brod, nám. 15:45
Loučovice, Loučovice 15:55
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:05
Skiareál Lipno 16:10
Směr Praha Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:40
Skiareál Lipno 10:45
Loučovice, Loučovice 10:55
Vyšší Brod, nám. 11:05
Rožmberk n. Vlt., nám. 11:20
Český Krumlov, aut.n. 11:50
Český Krumlov, Špičák 12:05
České Budějovice, aut. n. 12:30
Písek, aut. n. 13:30
Praha, Na Knížecí 14:55
Směr Praha Čas
Skiareál Lipno 17:05
Frymburk, Frymburk 17:15
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 17:30
Český Krumlov, aut.n. 17:50
Český Krumlov, Špičák 18:05
České Budějovice, aut. n. 18:30
Písek, aut. n. 19:30
Praha, Na Knížecí 20:55

Leo Express

  • z Prahy na Lipno se můžete vydat i pohodlnými autobusy Leo Express
  • jízdní řád zde
  • jízdenky můžete online zakoupit zde
Leo Express

 

Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.

 

Vaše zážitky

Na Lipne je to skvely. Prijdeme si tam jaku more. Chce to sebou ale hodne penez pokud jste 5ti clena rodina a chcete uspokojit vsechny a vsem dobrat zazitky co Lipno nabizi. A dulezite, ubytovani vzdy shanet s predstihem, proste vcas. Malokdy se nam postestilo prijet na blint a sehnat ubytovani. Nejradeji tam jezdime v lete. Se zimou na Lipne jeste zkusenosti nemame, ale urcite snad uz letos mit budeme. Budte s pozdravem :-)

Hana Trousilova

Miluji lyzování a každý rok vyjedu na lipno. Je tu príjemné prostředí. Letos chci poprve vyrazit i s dcerou, kterou bych ráda dala do lyžařské školičky :-)

Kateřina Homolková

U vas je krasně bez ohledu na počasí.I když je deštivo...přeci nejsme z cukru. Rádi se sem vracíme.

Yveta Machová

Lipno nás baví v létě i v zimě. Vždy se tam těšíme a snažíme si užít pobyt. Naše rodina se cítí na Lipně spokojeně a šťastně.

Klára Netuková

Z Budějovic za hoďku do jiného světa!

Jan Fík

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko