Pokračovat
intersport prodavačka
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Infocentrum Lipno Volná místa Prodavačka

Prodavačka

Náplň práce:

  • prodej sportovního oblečení a doplňků

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost alespoň jednoho z cizích jazyků - AJ/NJ
  • uživatelská znalost práce na PC
  • organizační schopnosti
  • dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
  • flexibilitu, samostatnost
  • vysokou míru zodpovědnosti

Nabízíme:

  • stabilní zázemí české společnosti
  • pracoviště v Lipně nad Vltavou
  • možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity-vstup do bazénu,skipas(zdarma),možnost využití sportovního vybavení z půjčovny, dovolená 25 dní.
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • turnusová pracovní doba
  • mzdové ohodnocení:  22.000,- Kč/měs (btto)

Nástup od 1.5.2019. Životopisy zasílejte na adresu petra.bohdalova@lipnoservis.cz

Vaše zážitky

Vnučka se už nemuže dočkat.

Jan Helis

Super den!! Brusleni bylo skvele!! Dekujeme!!

Oksana Smola

Jaro leto podzim zima na Lipne je vzdycky prima

Honzik Fik

Pár minut před tím, než se přihnal liják a my na člunu uprostřed Lipna a do přístavu to trvalo zpět fakt dlouho :) tak na tenhle zážitek nikdy nezapomeneme. Ale jinak Lipno nás baví v zimě i v létě.

Klára Netukova

Už několikátý rok jezdím s dcerou a třemi vnoučaty v zimě na Lipno. Hlavně pro děti je to tam super. Postupně se tam všechny učí základům lyžování od skupinové školky, přes individuální výuku až k samostatnému ježdění. Skvělé je i to, že lyžování jde snadno prostřídat s dalšími aktivitami - bazénem, procházkou po Stezce, bruslením na jezeře, hopsariem.. Děti ani letos nechtěly Lipno vyměnit za nabízený pobyt pro změnu jinde, což je asi největší důkaz atraktivnosti

Natalie Ottová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa