Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
udrzbar
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Infocentrum Lipno Volná místa Údržbář na Stezce korunami stromů

Údržbář na Stezce korunami stromů

Máš rád různorodou práci? Nebojíš se zkoušet nové věci, jsi zručný a máš rád kontakt s lidmi? Nabízíme volnou pozici údržbáře na Stezce korunami stromů Lipno. Údržbář se stará hlavně o chod tobogánu, ale musí umět dělat lehké opravy. Pokud máš o tuto pozici zájem, nebo se chceš dozvědět víc, pošli email na gerhartova@stezkakorunamistromu.cz nebo volej 601 505 151.

Vaše zážitky

Super lyžování a zážitek pro celou rodinu.

Anton Molnar

U vas je krasně bez ohledu na počasí.I když je deštivo...přeci nejsme z cukru. Rádi se sem vracíme.

Yveta Machová

Ahoj lipno, sice jsem ještě prcek, ale i tak mě tatínek vzal na rodinou bobovou dráhu. Měl jsem blesky v očích a chtěl jsem řídit, ale tatínek mi to nepůjčil a ještě brzdil :)

Martin Kořán

Dobrý den na Lipno se vracíme rok co rok je to užasné zázemí jak pro děti tak i pro nás dospělé. Výborné sjezdovky a služby okolo jsi nemužeme vynachválit. Hezký den Morávková Blanka

Blanka Morávková

Na Lipno jezdíme s vnoučaty lyžovat již 5 let. Oba vnuci se tam naučili lyžovat. A největší zážitek z Lipna. Březnový týden na ukončení lyžařské sezóny plný sluníčka, perfektně upravených sjezdovek a minimum lyžařů. A navíc dopoledne skvělé lyžování a odpoledne projížďky na kole okolo Lipenské přehrady. Neskutečný zážitek !!!

Jana Maňáková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Lipno Sport Fest se blíží!Lipno Sport Fest se blíží!