Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lipno.card Registrujte se a vyhrajte Hrajte s námi o víkend plný zážitků na Lipně!

Hrajte s námi o víkend plný zážitků na Lipně!

Přihlaste se díky s Vaší Lipno.card do soutěže o víkendový pobyt v Lipně na Vltavou v hodnotě téměř 9 000 Kč.

Vyhrajte víkend v apartmánu Loděnice na břehu lipenského jezera pro 2 dospělé osoby a 2 děti (do 15 let) a vstupy zdarma do nejoblíbenějších lipenských zážitků.

Během víkendu snů na Lipně prožijete:

  • Výhledy ze Stezky korunami stromů
  • Dětské lesní hřiště Království lesa
  • 4 km dlouhý sjezd koloběžkou od Stezky
  • Jízdu na Floutrejlu, včetně zapůjčení kol
  • Jízdu v Bikeparku (pro 2 osoby na 3 hodiny)
  • Rodinnou plavbu loděmi Lipno Line
* povinné položky

V rámci zlepšování kvality poskytovaných služeb, prosím vyplňte následující formulář. Můžete vybrat i více možností v odpovědích.

O jaké aktivity se zajímám?

Ke které věkové kategorii patříte?

S kým trávíte dovolenou?

Děkujeme za účast v soutěži, držíme Vám pěsti, ať jste to právě Vy, kdo stráví na Lipně víkend plný zážitků.

Vaše zážitky

Pár minut před tím, než se přihnal liják a my na člunu uprostřed Lipna a do přístavu to trvalo zpět fakt dlouho :) tak na tenhle zážitek nikdy nezapomeneme. Ale jinak Lipno nás baví v zimě i v létě.

Klára Netukova

Super lyžování a zážitek pro celou rodinu.

Anton Molnar

Hezké odpoledne, tuto sobotu jsme byli v Království lesa. Atrakce jsou úžasné. Zaujala nás kládová houpačka pro více lidí. Na ní můžete i sedět nebo i stát. A že to houpe opravdu hodně. Dále jsme všichni krmili kozičky. Málem nás u stojanu se žrádlem ušlapaly. Další atrakce, která zaujala moje děti, to byla obří žlutá nafukovací skákací bublina. Spoustu minut skákání. A co teprve provazové centrum. A další spousta všech možných prolézaček a skákaček. No rpsotě zábava na celý den. Rádi se vrátíme. Všem velmi doporučujeme. Míla s celou rodinou

Miloslava Valková

Na lipno jezdíme každý rok, máme to jako takový rodinný zvyk. Je to hezké když se všichni sejdeme a trávíme společný čas na lyžích. Většina lidí ode mě čeká, že napíšu následující: ,,Nejkrásnější chvilka na lyžích byla na lanovce. S mým milovaným jsme byli uprostřed cesty a očarovala nás okolní příroda, ty zasněžený lesy to sluníčko zapadající za mraky. A v tom okamžiku jsme si dali pusu".

Dominika Šimková

Na Lipně je jednoduše všechno pro tu nejlepší dovolenou v Čechách! Jen cyklisti při jízdě do kopce záviděli že na kolobrndách nemusíme šlapat... .)

Petr Oupor

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Staň se instruktorem na LipněStaň se instruktorem na Lipně