Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lyžařská škola Instruktorské kurzy Snowboardové kurzy Instruktor snowboardingu Lipno C

Instruktor snowboardingu Lipno C

Instruktor snowboardingu Lipno C je kvalifikace s rozsahem vzdělávání 110 hodin. Jedná se o nadstavbový kurz, který vás připraví plnohodnotně na povolání instruktora snowboardingu od výuky začátečníků až po středně pokročilé.

Termíny kurzů:

18.3. - 25.3. 2023

Místo konání: Klínovec
Cena: ZDARMA při spolupráci s lyžařskou školou Skischool Lipno
(účastník si hradí pouze ubytování a stravu)
5.900,- Kč pro veřejnost, bez spolupráce s lyžařskou školou
Cena zahrnuje: Ubytování, skipas, lektorné, studijní a výukové materiály

Vstupní požadavky

Minimální věk 18 let.

Absolvované předchozí vzdělání v minimálním rozsahu 50 hodin.

Náplň kurzu 

Praktická část realizovaná v dopoledních a odpoledních blocích na svahu, zaměřená na techniku a výuku mírně až středně pokročilých snowboardistů různých věkových kategorií v různých terénech a podmínkách. Součástí náplně jsou také základy freestyle na sjezdovce a v parku.

Teoretická část kurzu je realizována formou večerních přednášek. Obsahuje metodiku výuky snowboardingu mírně až středně pokročilých, zásady bezpečného pohybu na horách a první pomoci, biomechaniku, snowboardové vybavení. Součástí teoretické části je také analýza techniky jízdy.

Cíl kurzu

Osvojení techniky snowboardingu a samostatné vedení výuky od začátečníků až po středně pokročilé.

Poptávka instruktorského kurzu – snowboard

Napište první písmeno abecedy.

* povinné položky

Vaše zážitky

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun