Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lyžařská škola Instruktorské kurzy Snowboardové kurzy Instruktor snowboardingu Lipno C

Instruktor snowboardingu Lipno C

Instruktor snowboardingu Lipno C je kvalifikace s rozsahem vzdělávání 110 hodin. Jedná se o nadstavbový kurz, který vás připraví plnohodnotně na povolání instruktora snowboardingu od výuky začátečníků až po středně pokročilé.

Termíny kurzů:

18.3. - 25.3. 2023

Místo konání: Klínovec
Cena: ZDARMA při spolupráci s lyžařskou školou Skischool Lipno
(účastník si hradí pouze ubytování a stravu)
5.900,- Kč pro veřejnost, bez spolupráce s lyžařskou školou
Cena zahrnuje: Ubytování, skipas, lektorné, studijní a výukové materiály

Vstupní požadavky

Minimální věk 18 let.

Absolvované předchozí vzdělání v minimálním rozsahu 50 hodin.

Náplň kurzu 

Praktická část realizovaná v dopoledních a odpoledních blocích na svahu, zaměřená na techniku a výuku mírně až středně pokročilých snowboardistů různých věkových kategorií v různých terénech a podmínkách. Součástí náplně jsou také základy freestyle na sjezdovce a v parku.

Teoretická část kurzu je realizována formou večerních přednášek. Obsahuje metodiku výuky snowboardingu mírně až středně pokročilých, zásady bezpečného pohybu na horách a první pomoci, biomechaniku, snowboardové vybavení. Součástí teoretické části je také analýza techniky jízdy.

Cíl kurzu

Osvojení techniky snowboardingu a samostatné vedení výuky od začátečníků až po středně pokročilé.

Poptávka instruktorského kurzu – snowboard

Napište první písmeno abecedy.

* povinné položky

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun