Hlídání dětí
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lyžařská škola Lyžařská výuka Hlídání dětí

Hlídání dětí

Hlídání dětí v pauze mezi výukami

  • Určeno pro děti od 4 let,
  • K dispozici denně od 10:45 do 13:30,
  • Ideální kombinace s celodenní výukou (4 lekce denně),
  • Děti odvedete v 8:55 na ranní část výuky a vyzvednete si je po odpolední výuce v 15:15.
  • Dětem zajistíme oběd, čeká je odpočinek i zábava s lišákem Foxem.
  • K dispozici je šatna, herna či kinosál.

Rezervujte online s 15% slevou

Ceník při online rezervaci

Hlídání dětí během obědové pauzy vč. oběda

  cena
  Rezervujte online
1 dítě 1 326 Kč

Ceník při nákupu na přepážce

  cena
1 dítě 1 560 Kč

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun