Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lyžařská škola Náš tým Instruktorský tým Adam Krupica

Adam Krupica

muž, 21 letLYŽE

Specializace výuky

  • děti do 6 let
  • děti 6 – 10 let

Jazyk:

  

Napište instruktorovi

Kvalifikace

Instruktor lyžování

Instruktorská praxe

4 roky

Záliby a koníčky

Baví mě programování a 3D tisk, studuji můj oblíbený jazyk angličtinu, ale z celého roku se stejně nejvíce těším na lyžování

Motto

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody

Další fotografie

Foto z lekce
 

Recenze od klientů

Michal Prokůpek

Středa 29.12.2021

Dobrý den, Na Lipno jezdíme pravidelně už pět let. Je to podle mého názoru nejlepší areál, kde se děti mohou naučit lyžovat. Ve místní lyžařské škole působí opravdu špičkoví instruktoři. Čtvrtým rokem (s výjimkou loňské covidové pauzy) trénuje naši dceru Adam Krupica. Chtěli bychom ocenit jeho trpělivost a profesionalitu s jakou pomohl jako instruktor vybudovat naší dceři opravdu skvělý vztah k lyžování. I přes opravdu citelné zvýšení ceny za privátní výuku musím konstatovat, že stále odpovídá kvalitě. V této sezóně přijedeme ještě minimálně dvakrát a budeme rádi, pokud si budeme moci Adama rezervovat. Ať se Vám v této nelehké době vše daří!

Napište instruktorovi

Tento formulář neslouží pro rezervaci výuky u instruktora. Pro rezervaci použijte náš rezervační formulář

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun