Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lyžařská škola Náš tým Instruktorský tým Ivana Štinglová

Ivana Štinglová

žena, 37 letLYŽE

Specializace výuky

  • děti do 6 let
  • děti 6 – 10 let
  • děti 11 – 15 let

Jazyk:

  

Napište instruktorovi

Kvalifikace

Instruktor lyžování

Instruktorská praxe

6 let

Záliby a koníčky

Lyžování, jezdectví, kynologie

Motto

"dokud dýchám, doufám"

Další fotografie

 

Recenze od klientů

Hana Ragačová

Sobota 11.2.2017

Milá Ivano, ještě jednou chceme moc a moc poděkovat Vám i Nikole za úžasný přístup a snahu k našim synům Jakubovi a Lukášovi během celého týdne. Oba si díky Vám lyžování zamilovali a naučili se víc než jsme doufali. Doufáme, že stejnou radost z lyžování budete rozdávat i jiným dětem a oblíbí si Vás, tak jak naší kluci.

Napište instruktorovi

Tento formulář neslouží pro rezervaci výuky u instruktora. Pro rezervaci použijte náš rezervační formulář

Vaše zážitky

Vždy krásně prožitá dovolená :-)

Taťána Šimková

Luxusní snih a super lyžovačka!

martina benischkova

Nejkrásnější zážitek co vůbec kdy byl a je plavení mojí krásný Elí

Miluše Vávrová

Nejakčnější jarní prázdniny forever ... parádní kopec akorát pro nás, zamrzlé jezero a tisíc sportů a možností ... no dobře, tisíc ne, ale fakt skoro :-). Za 5 dní, kousek od domova - PARÁDA! Lyže, běžky, brusle na okruhu, procházky vždycky s něčím dobrým do bříška, měřený slalom, lišák na kopci, bazén, bobování, snowboard ... stačí? :-) A to se nám tu navíc rozlyžoval i táta, i když tvrdil, že to ve svém věku už nemá zapotřebí. No a neodolal :-) Tak pa, těšíme se už na příští rok ... a prosím, zkuste zařídit, ať nám zase zamrzne Lipno ... ačkoliv k vám jezdíme pravidelně, letos jsme to zažili poprvé a nemá to chybu! ;-) Ema (10) a Marek (6).

Jitka Šidláková

Na Lipno jezdíme pravidelně již několik let a pojedeme v únoru zase. Když jsme učili na lyžích přítelovu dceru, byl to docela boj, ale nakonec nám velice pomohl zásah od pána z horské služby, jehož autorita měla na výuku velmi pozitivní vliv a pak už šlo lyžování jako po másle. Skvělé místo, služby a skvělí lidé tvoří prostě skvělý areál, ideální nejen pro rodiny s dětmi.

Lenka Hrdinková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa