Hlídání dětí
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lyžařská škola Snowboardová výuka Hlídání dětí

Hlídání dětí

Hlídání dětí v pauze mezi výukami

  • Určeno pro děti od 4 let,
  • K dispozici denně od 10:45 do 13:30,
  • Ideální kombinace s celodenní výukou (4 lekce denně),
  • Děti odvedete v 8:55 na ranní část výuky a vyzvednete si je po odpolední výuce v 15:15.
  • Dětem zajistíme oběd, čeká je odpočinek i zábava s lišákem Foxem.
  • K dispozici je šatna, herna či kinosál.

Rezervujte online s 15% slevou 

Ceník při online rezervaci

Hlídání dětí během obědové pauzy vč. oběda

  cena
  Rezervujte online
1 dítě 1 088 Kč

Ceník při nákupu na přepážce

  cena
1 dítě 1 280 Kč

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun