IMG 030
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lyžařská škola Snowboardová výuka Balíčky snowboard

Balíčky snowboard

Balíček zahrnuje skupinovou výuku + skipas + půjčení snowboardového setu.

  • Skupinová výuka je celodenní (4 lekce) v časech 9:00 – 10:45 + 13:30 – 15:15.
  • Výuka začíná v neděli (trvá 4 nebo 6 dní) nebo v pondělí (trvá 4 dny).
  • Skipas je 6denní a začíná v neděli nebo v pondělí.
  • Výpůjčka je 6denní a začíná v neděli nebo v pondělí.
  • Možnost přiobjednat hlídání dětí během obědové pauzy.

Dostupnost jednotlivých balíčků se liší podle věkové kategorie, nástroje i termínu. Pro konkrétní požadavky navštivte on-line rezervační systém, kde jsou dostupné termíny vždy aktuální.

Rezervace balíčků

Pokud vám nabízené balíčky nebudou vyhovovat, či nebudou ve vámi požadovaném termínu dostupné, můžete rezervovat jednotlivé položky zvlášť:

Rezervace výuky a vybavení s 15% slevou  Rezervace skipasu 

Cena při rezervaci on-line

  Děti 4-5,99 let Děti 6-14,99 let Dospělý 15 let a více
  Rezervujte online Rezervujte online Rezervujte online
4 dny výuka + 6 dní výpůjčka + 6 dní skipas 6 217 Kč 10 182 Kč 13 028 Kč
4 dny výuka + 6 dní výpůjčka + 6 dní skipas 6 863 Kč 10 828 Kč 13 674 Kč
  Děti 4-5,99 let Děti 6-14,99 let Dospělý 15 let a více
  Rezervujte online Rezervujte online Rezervujte online
4 dny výuka + 6 dní výpůjčka + 6 dní skipas 6 217 Kč 9 652 Kč 11 748 Kč
4 dny výuka + 6 dní výpůjčka + 6 dní skipas 6 863 Kč 10 298 Kč 12 394 Kč

Rezervace na přepážce není možná

 

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun