Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Můj lipenský zážitek

Lipno.card
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Petra Pičmanová

úterý, 9. září 2014, 18:51
Stezka korunami stromů

Na Lipně jsem letos byla podruhé v životě a opět mě návštěva tohoto regionu nezklamala. Prvně to bylo před několika lety díky náhodě. Vodácký kurz byl zrušen, díky nepřízni počasí a tak jsme týden strávili na Lipně. Tentokrát jsem region navštívila s přítelem. Nejvíc nadšeni jsme byli samozřejmě ze Stezky korunami stromů, kvůli které jsme si pro dovolenou vybrali právě tento region. A rádi se sem budeme vracet.


Helena Bokšová

pondělí, 8. září 2014, 14:32
Stezka korunami stromů

Krásná procházka korunami stromu to se nedá popsat musí se to vidět


Lenka Čermáková

pondělí, 8. září 2014, 12:34
Stezka korunami stromů

Lipno a jeho kouzlo nás očarovalo letos poprvé a bylo to o jarních prázdninách.Byla to naše první dovolená s dětmi , dovolená na kterou nezapomeneme nikdo z nás. Neskutečné kouzlo pohoda a az rodinné zázemí je videt a cítit všude.Ac jsme jeli lyžovat měli jsme úchvatné počasí a mohli využit vše co Lipno nabízí :-) i při 19 stupních jsme lyžovali super :-) a diky tomu mohli využit kola,koloběžky,brusle ,opalování , vycházku do korun stromů vše na místě lze zapůjčit , denně jsme byli v bazénu na procházce kolem Lipna. Vše se neslo v duchu pohody relaxu a zábavy. Pro mě a mou rodinu i o překonávání se a učení ...moje malá tam oslavila 1 rok starší dcera poprvé lyžovala ikdyz léta odmítala , malá prvně plavala v bazénu první dovolena, takže Lipno je pro me 1 a i nadále v Te tradici budeme pokračovat o jarních prázdninách jedeme na Lipno znovu a naše poprvé hodlám i ja okusit poprvé lyzovat :-) uz se vsichni těšíme a děkujeme


Darina Samcová

sobota, 30. srpna 2014, 23:02
Lipno.

Dobrý den. Zamrzle Lipno, osvetlene večerní lyžováni, stezka korunami stromů, promočene vnučky , vyčerpaná babička, záříci očička. Prostě nádhera se vším všudy i pohled s hoteloveho pokoje. V létě taky nádhera, lodka, převoz pře Lipno, vlny a utíkajíci vnučka před labuti, povídani s rybářem. Hopsárium, no vlastě se to ani nedalo stihnout za týden. Taky jsme si užili venkovni hřiště, posilovaci stroje. I před Stezkou je krásne hřistě pro děti a v neposledni řadě punč na zahřáti. Užila jsem si to s vnučkami jak v letě tak i v zimě. Ano vždy se sem rádi budeme vracet.

Darina Samcová

Ludmila Škardová

úterý, 26. srpna 2014, 14:25
Lipno.

Dobrý den,
na Lipně jsme letos již po čtvrté. Velice se nám líbí krásná příroda, pohodoví lidé a krásná Stezka korunami stromů. Právě na ní jsme se setkali vloni s úžasnými lidmi, s maminkou velitle horské služby na Šumavě a jejím přítelem. Krásně jsme si popovídali a rozloučili. Druhý den jsme se my pěšky a oni na kolech opět viděli na Vítkově hrádku a do třetice jsme se potkali na procházce Lipnem. To už jsme si připadali jako dávní známí a naše rozmluva se pohybovala již i okolo dětí a rodiny. Na Lipně se také velice dobře houbaří, náš týdenní jídelníček je převážně houbový. Zdravím všechny přátele Lipna.

Vaše zážitky

Ahoj Foxíku, už u Tebe lyžuji od tří let a moc se mi na Lipně líbí. Letos už jsme taky s tatínkem vyrazili a vzal mě nahoru lanovkou na Jezerní. A tam se mi to líbí ještě více. Dlouhá a široká sjezdovka, tak akorát těžká i pro mě, malou lyžařku. Do Vánoc jsme u Tebe zase!!! Pa pa Terezka, 5 let

Radek Čermák

Mé prvni setkáni se Stezkou korunami stromů bylo, když mě tam můj přítel vzal na výlet a kdyz jsme byli co nejvýše, tak poklekl a požadal mě o ruku. Tolik emocí v takové výšce se mnou pořadně zamavalo a ja chtěla štěstím křičet jako tarzan, skočit dolů jumping byť se výšek bojím a kdybych mohla, tak válím snad sudy az dolů. Sila stromů a emoce byly zatím pro mě tím nejemotivnějším zážitkem v životě. Jaké překvapení pak pro mě bylo, když mi nyní už manžel koupil víkend na Lipně k výročí svatby nemusím ani psát. Naše cesta vedla opět na stezku, ale tentokrát jsem překvapeni měla já. Nebylo plánované, sama jsem se ho dozvěděla až dva dny před odjezdem, a tak jsem si sladké tajemstvi nechala az do vrcholku stezky, kde jsem manželovi předala dareček, který ukrýval dudlík. Plakali jsme tam oba. Takže pro nás má Stezka korunami stromů magicky význam.

Lenka Svobodová

Na Lipně je krasne :-)

Lucie Sperlova

Nejkrásnější zážitek co vůbec kdy byl a je plavení mojí krásný Elí

Miluše Vávrová

Ski areál Lipno patří mezi moje oblíbené sjezdovky v Čechách :) sjezdovky jak pro pokročilé jezdce, tak i pro začátečníky, vždy skvěle upravené. Areál Lipno mě vždy láká více než sjezdovky v Rakousku ;-) je něčím výjímečný a vždy jsi tu skvěle zalyžuji.

Michaela Suchanová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa