Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Můj lipenský zážitek

Lipno.card
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Lucie Kubatová

čtvrtek, 19. února 2015, 19:31
Lipno.ski

Pro našeho 5 letého syna byl největší zážitek konečně jezdit VELKOU lanovkou :-). 2 hodiny s instruktorem mu mooooc pomohly, od té doby lyžuje jako drak. A pro nás je největší zážitek vidět ho, jak si to lyžování užívá a baví ho to :-). Prožili jsme 4 krásné, slunečné, lipenské dny :-) a už se těšíme na léto :-)

Lucie Kubatová

Miroslav Škaroupka

neděle, 15. února 2015, 16:07
Lipno.ski

Fotka je se závěru sezony minulého roku, který svými teplotami prověřil schopnosti ski areálů vytvořit podmínky pro lyžování.

Na Šumavě to podle mého názoru zvládl nejlépe ski areál Lipno.

Jízda/ponor z prosluněné sjezdovky pod příkrov mlhy byl nevšedním zážitkem.

Miroslav Škaroupka

Anička Maršíková

sobota, 14. února 2015, 20:14
Lipno.info

13.1.2015- tohle byl poslední den našich prázdnin na Lipně. Moc jsme si přáli hezké počasí. Když jsme byli na parkovišti, byla mlha a zima. Už nám přišlo, že to lepší nebude. Lanovka Jezerní nás vyvezla na Kramolín a vyjasnilo se, nebe tu bylo modré a hřálo slunce. Protější údolí bylo plné mlhy. Nad mlhou vykukovaly jen vrcholy kopců.Přišla jsem si jako v nebi. Začala jsem mamce popisovat, že takhle to bude vypadat, až umřu, že takhle to prostě v nebi je. Bylo divné sjíždět dolů do mraků a zase z nich lanovkou vyjet do sluníčka. Odpoledne se mlha vypařila a na nebi nebyl ani mrak. A moje nebe bylo všude!


Marie Štěpánová

neděle, 8. února 2015, 14:54
Lipno.ski

Po vyčerpávajícím lednu 2015 byl pobyt na Lipně o minulém víkendu 1.2.2015 neskutečný balzám na nervy a výstup na Stezku v korunách stromů i adrenalinový zážiitek

Marie Štěpánová

Dana Kohoutová

neděle, 8. února 2015, 14:49
Lipno.ski

Vzhledem k tomu, že na horách v zimě jsem nebyla nejmíň 25 let, tak víkendový pobyt na Lipně minulý víkend ( 31.1 až 1.2.2015)byl prostě opravdový zážitek!!!!!

Dana Kohoutová

Vaše zážitky

Byli jsme u vás na zahájení letní sezony...nejprve jsem chtěli jen na dračí lodě, ale nakonec jsem vyjeli lanovkou do království lesa, které náš malej málem zbořil :) Z velké trampolíny jsem ho nemohli ani sundat. Krásný výlet :)

Jana Maříková

Skvělý zážitek na Lipně s rodinou ( děti ) a výstupem na stezku korunami stromů i plavbou parníkem po Lipenské přehradě. Rádi se budem vracet. Prostě supr !!! Rodina Hrdinova z Tišnova

Petr hrdina

Lipno je nejlepší skiareál........Na obrázcích to tak nevypadá to musíte vyzkoušet na vlastní kůži......Užjsme u vás 9.rokem a nikdy nezklamete....

Tadeáš

Výlet na Stezku korunami stromů a byl to mě a manželku nevšední zážitek. Moc pěkné!

Milan Gregor

V Království lesa se nám, tedy hlavně dětem, moc líbilo, užili jsme si to všichni a to v krásném počasí :-)

Petra Vašíčková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun