Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Můj lipenský zážitek

Lipno.card
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Monika Milichovská

pondělí, 12. ledna 2015, 11:55
Lipno.ski

Dobrý den, už druhým rokem jsme vyrazili na Lipno učit syny lyžovat. Včera jsme se vrátili z týdenního pobytu ( 5.-11.1.2015 ) a jsme opět nadšení. Letos už syn Michal ( 5let) jezdil s taťkou na velké sjezdovce a menší Davídek ( 3 roky) jezdil se mnou ve Fox parku. Díky všudepřítomným pánům, kteří obsluhovali "jezdící koberec" a kteří mi automaticky s malým pomáhali ( nástup i výstup), jsem všechno zvládala úplně bez problémů a s úsměvem. Vždy mi podali bez požádání pomocnou ruku. Mohla jsem sledovat i instruktory kolem sebe a byli úžasní, trpěliví a děti to s nimi hrozně moc bavilo. Každý den jsme nesměli chybět na pravidelném programu s Lišákem Foxem, lyžování nelyžování, starší syn MUSEL za Foxem. Zažil s ním sportovní radovánky, koulovačku, veselou školičku a Lipenskou krasojízdu a byl naprosto nadšený. Pán, který měl program na starosti byl zapálený pro věc a strhl tak kolem sebe nejen děti, ale i rodiče. Uměl to perfektně jak s tříletými, tak s desetiletými dětmi a byla skvělá zábava. Tímto mu chceme s manželem a samozřejmě i Foxíkovi, moc poděkovat, naše děti byly neskutečně šťastné a díky tomu i my rodiče. Z dovolené se nám opravdu nechtělo a už se nemůžeme dočkat příští zimy. Takhle si představuji DOKONALOU DOVOLENOU a to vše díky vám! S velikým díkem Vás zdraví Monika, Martin, Michal a David

Monika Milichovská

Radka Šimková

pátek, 2. ledna 2015, 16:31
Lipno.ski

Lipno byla, je a bude má velká láska. I když umí být "jihočeské moře" pěkně ledové nebo zelené, za pár hodin to může být jinak. Nikdy mě ale neodradilo a vždycky jsem do něj vlezla. Každý rok u něj trávím dovolenou a všechny roční období mají svoje a každý si tu taky najde to svoje. Zkrátka dovolená neomezených možností, ať přijedete kdykoliv!


Nikol Řezanková

pondělí, 29. prosince 2014, 12:49
Lipno.info

MŮJ NEJVĚTŠÍ ZÁŽITEK BYL V LÉTĚ 2013 NA BOBOVÉ DRÁZE.


Jitka Žohová

sobota, 27. prosince 2014, 20:43
Lipno.ski

Byli jsem nadšení jak je všude čisto. Co nás lákalo byl vyhlášená tým instruktorů lyžařské školy. Naše 5- letá Terezka se učila poprvé lyžovat a od středy jezdila už na velké sjezdovce a co bylo důležité se strašně na lyžování těšila. Odpoledne s mladší sestro vyrazily do hracího koutku na Marině , kde vyráběly lampiony, malovaly trička.prostš super místo pro mladé rodiny s dětmi,čistota,aquapark, hopsárium- kam v lednu 2015 vyrazíme. No přece na Lipno. Jitka s rodinu

Jitka Žohová

Jana Lebedová

pátek, 28. listopadu 2014, 21:40
Lipno.info

K moři už nejezdím. Lipno je víc !!! Lipno je nejvíc !!! Lipno je prostě super !!! A Lipno Gastro ? Lépe jsem se v celých jižních Čechách nenajedl !!! No a co teprve Stezka. Nenormální panoramatický zážitek !!! A co je nejvíc super, že tu nejsou vůbec žádné fronty. Takže už jenom Lipno !!!

Vaše zážitky

Byl to nevšední zážitek velké díky.

Emilie Zapletalová

Lipno (zejména to zimní) je pro nás téměř každoroční příjemný sportovní zážitek, na který se těšíme vlastně celý rok. Jezdíme sem cca 10 let, vystřídali jsme již několik ubytování, bohužel je nám líto, že osvědčené ubytování přechází postupně do rukou cizojazyčných vlastníků a bohužel tím pádem jeho úroveň o hodně klesá (ověřeno). Nicméně snažíme se vždy najít pro nás vyhovují jinou ubikaci a letos resp.1/2018 jedeme poprvé s vnoučky a budeme se je snažit v Lipánku a pomocí instruktorů je naučit lyžovat. Lyžování-pokud přeje počasí je super, poněkud horší je to s cenami za občerstvení (ale to je jiná kapitola)..... :-)

Miroslava Záhorová

super

Jan Helis

Charlotte - nejlepší instruktorka na světě!!! Milá, vstřícná a šikovná a navíc i krásná :-) Po hodině s ní klidně na velkou sjezdovku!

Markétka

Super zážitok som zažil na bobovej dráhe,bola to super jazda...pekne vybudovaná trať s nádherným výhľadom na okolie ,všetko bolo pekne upravené .V blízkosti je veľa pekných miest na oddych a zábavu.Som super spokojný.

Vladimír Kolárik

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa