Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Můj lipenský zážitek

Lipno.card
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Jana Lebedová

pátek, 28. listopadu 2014, 21:40
Lipno.info

K moři už nejezdím. Lipno je víc !!! Lipno je nejvíc !!! Lipno je prostě super !!! A Lipno Gastro ? Lépe jsem se v celých jižních Čechách nenajedl !!! No a co teprve Stezka. Nenormální panoramatický zážitek !!! A co je nejvíc super, že tu nejsou vůbec žádné fronty. Takže už jenom Lipno !!!


Ota Pawlas

pátek, 21. listopadu 2014, 19:21
Lipno.ski

U Vás jsem učil lyžování známé v březnu 2011 a byla to nádhera=EXCELENT!!!!!

Hodnotím všechny služby *****.

Ahoj na sjezdovce v sezóně 2014/15!!!!!

Coach Ota Pawlas

Ota Pawlas

Jana Holoubková

pondělí, 3. listopadu 2014, 22:17
Lipno.ski

Děkujeme za vše - od ubytování, výborného jídla (vše v Chatě Lanovka) až po zábavu a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Lipno je jediné místo, které znám, kde je vše, co člověk potřebuje k aktivnímu odpočinku, k zábavě a rodinné pohodě, na jednom místě... A to v zimě i v létě. A velmi oceňuji kvalitní značení po celém Lipně - člověk tam nic nehledá, protože všude vidí, kam jde, díky cedulím, směrovkám... Fakt jsme opět byli (už poněkolikáté) nadšení.
Díky! 3 holoubci

Jana Holoubková

Marie Fialová

neděle, 14. září 2014, 22:59
Lipno.info

Díky našim mladým jsme se letos vypravili na Lipno,koncem května mimo sezonu. Nejvíc se nám líbila Stezka v korunách stromů,kde byli mladí vloni s vnuky,větší si to moc užil, zato malý 2letý prospal v kočárku celý výstup i sestup a probudil se, až když se vrátili zpět pod Stezku.I když ještě moc nemluvil,začal ukazovat nahoru a pořád vyžadoval-tam,tam, tak moc si přál jít nebo vyjet na Stezku,marně mu mamka vysvětlovala,že už tam s nimi byl a prospal celý výšlap,nechápal to a usilovně plakal a ukazoval ručičkou,že chce tam ... tak snad se dočká příští rok.


Radka Žiláková

čtvrtek, 11. září 2014, 09:23
Lipno.info

„Mamííííí, kam teda pojedeme letos na dovču?“ huláká na mě už asi po sté můj pubertální syn. Neumím mu ale odpovědět. „Chtěl by jsem jet k moři, ale zároveň si s sebou vzít nové freeridové kolo na nějakou dost hustou trať“. Tak to je konec, nic mě nenapadá. A pak………….surfuju na internetu a vidím LIPNO. „Skoro moře“, bikepark, cyklotrasy, lanovka – co víc si přát. Rozhodnuto. Jedeme do jižních Čech.
Zkrátím to. Tak bezva dovolenou jsme už dlouho nezažili. Unavení a přes to odpočinutí. Ubytování přesně na půl cesty mezi lanovkou a jezerem, obojí asi 7 minut a hlavně, co je nejdůležitější, „naprosto perfektní trať v bikeparku“, kterou brázdil náš Filip s bratrancem každý den a za každého počasí. Bohužel jeden den zastihla oba kluky na trati průtrž mračen. V příloze posílám pár fotek, jak „bahňáci“ vypadali, když dorazili do cíle. Hadice, která je u dojezdu lanovky připravená na opláchnutí kol bohužel nesplnila svůj účel, bahno bylo lepivé a v několika vrstvách. Nápad, který se zrodil v hlavách dvou puberťáků mě nejdříve zaskočil, ale pak opravdu upřímně pobavil. Dojeli se totiž odbahnit s kolama, v oblečení a obutí do jezera. Chlapci z vody vylezli po 10 minutách bez viditelnějších „vícevrstev“ lepivé hmoty na oblečení. Boty sice schnuly 3 dny, bundy a kraťasy stále nebyly z nejčistějších, ale za tu radost, kterou jsem viděla v jejich očích z toho, že „jsem neprudila a neřvala kvůli blbýmu nápadu“ stála za to.

Vaše zážitky

Výstup na Stezku korunami stromů - bezkonkurenčně nejlepší zážitek... A jedna momentka kdy jsem mohla pomoci na Stezce mezi kempem Modřín a Lipnem jedné starší dámě která utrpěla úraz na inlinech, bohužel neměla helmu, bylo to nepříjemné, vše jsme nakonec zvládli... Po tomto zážitku jsem si doma okamžitě pořídila helmu....

Marie Vencelová

Obří slalom je v zahraničí běžná věc. Byla to věc, která mi na Lipně chyběla. Jen tak dál a hlavně ho tam nechte i v roce 2017.

Ladislav Lukšík

Na Lipně jsme byli poprvé snowboardovat letos v únoru. Byla ale taková mlha, že jsme nevěděli kam jedeme a proto ani pořádně nevíme, jak to u vás na sjezdovkách a v okolí vypadá :D Ráda bych vyhrála skipas, abych se k vám podívala za lepšího počasí a konečně viděla, jak to u vás máte krásné :)

Barbora Kočandrlová

Na Lipno jezdíme s vnoučaty lyžovat již 5 let. Oba vnuci se tam naučili lyžovat. A největší zážitek z Lipna. Březnový týden na ukončení lyžařské sezóny plný sluníčka, perfektně upravených sjezdovek a minimum lyžařů. A navíc dopoledne skvělé lyžování a odpoledne projížďky na kole okolo Lipenské přehrady. Neskutečný zážitek !!!

Jana Maňáková

Z Lipna máme zážitek poněkud deštivý :) . Nicméně i přes nepřízeň počasí můžeme Lipno doporučit i rodinám s malými dětmi. Vždy se dá někam vyrazit.

Veronika Válková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun