Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat

Můj lipenský zážitek

Lipno.card
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Gabriela Ligocká

úterý, 19. srpna 2014, 21:01
Lipno.info

Letos poprvé jsme navštívili Lipno. Moc jsme se těšili. Než jsme se vydali na dalekou cestu (bydlíme v Orlové tj. asi 500 km od Lipna), tak jsme si přečetli spoustu turistických průvodců o jižních Čechách, Šumavě apod. První den jsme se prošli okolím Lipna, konkrétně Marina Landal Lipno. Podívali jsme se i na náměstí obce Lipna. Je to tam nádherné! Abychom si mohli vychutnat krásu Lipenské přehrady, zvolili jsme plavbu lodí po vodním díle. Další den jsme se šli podívat na Stezku korunami stromů, počasí bylo krásně a výhled do okolí byl nezapomenutelný. Vyzkoušeli jsme i saunu v Aquaworldu Lipno. Velkým zážitkem byla jízda na zapůjčených elektrokolech. Zamířili jsme z Lipna do Vyššího Brodu, kde jsme viděli v Poštovním muzeu výstavu s názvem Pošta jednou stopou. Lipno nad Vltavou je moc pěkné a prožití dovolené v Lipně a jeho okolí, bychom přáli všem , protože přináší plno zážitků.


Miroslav Pospíšil

úterý, 19. srpna 2014, 12:28
Lipno.

Do oblasti Lipenska jsem zavítal po cca 10 letech. Nejprve letos v zimě pracovně a potom také s rodinou. Byl jsem velmi mile překvapen možnostmi vyžití a služeb, a to jak v zimním tak letním období. Naše tříletá dcera tu začala v zimě lyžovat a při letní návštěvě si to tu zamilovala. Když jsme odjížděli, tak první její otázka byla, kdy sem opět opět pojedeme :-)
Děkuji za nás za všechny a jen tak dále...


Renáta Pospíšilová

neděle, 17. srpna 2014, 21:56
Lipno.

Lipno jsme si zamilovali letos v zimě, zvl. Foxpark kapitána Lipánka. Naše tříletá dcera se tu poprvé postavila na lyže.
Na letní návštěvu jsme se už moc těšili. Byli jsme tu jen na 4 dny a program jsme proto měli doslova nabitý. Navštívili jsme Aquaworld, Stezku korunami stromů, výstavu Lega, prošli několikrát samotné Lipno, objeli jsme lipenskou přehradu na kole i brázdili její vody elektročlunem, svezli se přívozem i lanovkou.
Přestože nás pozlobilo počasí, všechny aktivity jsme si moc užili.
Určitě se sem brzy vrátíme. Dcerka si už naplánovala, že až trochu vyroste, sveze se na Stezce korunami stromů tobogánem a bobové dráze, navštíví Lanový park, Hopsárium, zaskáče si na trampolínách. Manžel si chce užít sjezd na koloběžce a chtěl by se stát jeden den kapitánem na plachetnici. Já se těším, že si Lipno objedu na in-line bruslích nebo se svezu na šlapadlech.
Tak tedy ... brzy na viděnou :-)

Renáta Pospíšilová

Lucie

pátek, 15. srpna 2014, 14:42
Stezka korunami stromů

Je to tam super na koupání a odpočívání:)Je zde nádherná krajina a pěkná místa doporučuji navštívit krásné místo i pro děti kteří se tam vyřádí


Jana Zádová

středa, 13. srpna 2014, 14:45
Lipno.info

Dobrý den,
navštívili jsme Stezku korunami stromů díky upoutávce v televizi.
Byl to pro nás úžasný zážitek,ikdyž jsme první den přijeli pozdě díky totálně ucpaným Českým Budějovicům,v 33 C vedru.
Tak jsem se ubytovali v kempu Modřín a ráno vyrazili podruhé.Bylo krásné ráno a bylo to jako v pohádce.Podle stromů jmse určovali stáří členů u nás v rodině.
Zpáteční cesta na koloběžkách patřila k dalším nejhezčím zážitkům.O bobové dráze kdy svištělo a dcera zářila štěstím ani nemluvě.S maldším synkem jsme se osvěžili v nedalekém rybníčku,než se úplně zatáhlo a přišel přívalový déšť.
Úkryt jsme našli v gril baru u bobové dráhy.Ale přívalový déšt byl tak silný,že jsme raději prchli do auta.I tak to byli úžasné dva dny.
10.7.2014

Jana Zádová

Vaše zážitky

Hezké odpoledne, tuto sobotu jsme byli v Království lesa. Atrakce jsou úžasné. Zaujala nás kládová houpačka pro více lidí. Na ní můžete i sedět nebo i stát. A že to houpe opravdu hodně. Dále jsme všichni krmili kozičky. Málem nás u stojanu se žrádlem ušlapaly. Další atrakce, která zaujala moje děti, to byla obří žlutá nafukovací skákací bublina. Spoustu minut skákání. A co teprve provazové centrum. A další spousta všech možných prolézaček a skákaček. No rpsotě zábava na celý den. Rádi se vrátíme. Všem velmi doporučujeme. Míla s celou rodinou

Miloslava Valková

Východ slunce ve Frymburku.

Barbora Perfollová

Ski areál Lipno patří mezi moje oblíbené sjezdovky v Čechách :) sjezdovky jak pro pokročilé jezdce, tak i pro začátečníky, vždy skvěle upravené. Areál Lipno mě vždy láká více než sjezdovky v Rakousku ;-) je něčím výjímečný a vždy jsi tu skvěle zalyžuji.

Michaela Suchanová

Lipno, nejlepší zimní rodinná dovolená.

Jiří Šíma

Jako malou mě strýček vzal na Lipno na parník a mě tam z prstu ulétla beruška. Jako dítěti mi ta voda okolo nás přišla nekonečná a já celý zbytek dovolené probulela, protože jsem věděla, že to nemohla ulétnou a cestou zahučela do přehrady. O par let později mi tam jeden fešák zpíval " na Lipně, na Lipně Vendulko polib mě" a já se tak dojmula, že pusu dostal. První v životě, opravdovou. I za ty léta jsem zavzpomínala na mojí kámošku berušku:) Jestli vyhrajeme na parník určo půjdem a jestli tam někdo mojí 12 ti leté dceři bude prozpěvovat něco o puse, dostane tečku a povím mu historku o berušce, která plavbu nepřežila:)

Vendulka Petrmichlová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa