Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Arpida lyžuje a užívá si jarního Lipna

Arpida lyžuje a užívá si jarního Lipna

Arpida lyžuje a užívá si jarního Lipna
úterý 15.3.2022

Třídenní ozdravný pobyt mají dnes už za sebou děti z českobudějovického centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením Arpida. Během své návštěvy využily lipenského areálu na plno a užily si tak nejen pobyt v hotelu Element včetně animačního programu a diskotéky, ale také Motýlí dům, bobovou dráhu i Stezku korunami stromů. „Jeden rok jsme vynechali a koukáme jak se to tu zase změnilo a čím dál tím k lepšímu. Moc se nám i dětem tady líbilo a pokud dostaneme opět pozvání, brzy rádi opět přijedeme,“ říká Jaromír Novák z úseku školství centra Arpida. „S centrem Arpida spolupracuje náš Skiareál a Rodinný areál Lipno již řadu let a nejen jejich děti dokazují, že když se chce všechno jde.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun