Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Arpida lyžuje a užívá si jarního Lipna

Arpida lyžuje a užívá si jarního Lipna

Arpida lyžuje a užívá si jarního Lipna
úterý 15.3.2022

Třídenní ozdravný pobyt mají dnes už za sebou děti z českobudějovického centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením Arpida. Během své návštěvy využily lipenského areálu na plno a užily si tak nejen pobyt v hotelu Element včetně animačního programu a diskotéky, ale také Motýlí dům, bobovou dráhu i Stezku korunami stromů. „Jeden rok jsme vynechali a koukáme jak se to tu zase změnilo a čím dál tím k lepšímu. Moc se nám i dětem tady líbilo a pokud dostaneme opět pozvání, brzy rádi opět přijedeme,“ říká Jaromír Novák z úseku školství centra Arpida. „S centrem Arpida spolupracuje náš Skiareál a Rodinný areál Lipno již řadu let a nejen jejich děti dokazují, že když se chce všechno jde.

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun