Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Bezpečně na sjezdovce s Policií ČR

Bezpečně na sjezdovce s Policií ČR

Bezpečně na sjezdovce s Policií ČR
středa 23.2.2022

Ve středu 2. března se na svazích lipenského areálu můžete potkat s příslušníky Policie České republiky. Tento­ krát ale nebudou rozdávat pokuty, i když rychlost měřit budou. Policisté a preventisté budu všem návštěvníkům areálu, a zejména lyžařům, připomínat zásady bezpečného chování na sjezdovce. Připraveny budou soutěže o drobné dárky a také kartičky s policejním sněhulákem, kterým připomenou dodržování lyžařského desatera. Dopravní policisté budou vybaveni také ručním laserovým radarem, kterým budou informativně měřit rychlost sjíždějících lyžařů. Akce se koná u nástupu na lanovku Lipno Express od 11 do 14 hodin.

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun