Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Cyklistický závod Blinduro 500+ opět na Lipně

Cyklistický závod Blinduro 500+ opět na Lipně

Cyklistický závod Blinduro 500+ opět na Lipně
středa 19.5.2021

V posledních letech láká Lipno, vedle tradičních rekreantů, také milovníky sportů a adrenalinových zážitků. Bezpochyby největším lákadlem pro takové divochy je náš Bikepark, ve kterém se na dráze upraveného lesního areálu potkávají cyklističtí začátečníci, děti a rekreanti spolu s ostřílenými bikery profesionály. I letos bude lipenský areál v červnu hostit pátý ročník prestižního enduro závodu Blinduro 500+, na který bychom Vás chtěli pozvat. Přijďte se 19. a 20. června podívat, zafandit a užít si jedinečný zážitek v jinak klidném srdci šumavské přírody. 

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun