Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Další výhody pro hosty Chata Lanovka s Lipno.card

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme už 12 let celá početná 14ti člená rodinka. Super, super, super vyžití a lyžovačka. Příští rok opět. Po třinácté!!!!!!!!!!!!

Veronika Knotková

Skiareál Lipno nemá chybu:-))) Všichni co tam pracují jsou moc milí a ochotní.....díky tomu se naučili naše děti lyžovat a pak i snowbordovat. Bruslení na Lipně je také super. Máme prázdniny....za chvíli vyrážíme na sjezdovky!

Daniela Ple

Medzi koruny stromov sme sa na odporúčanie priateľov vybrali až zo Slovenska. A musím priznať, oplatilo sa ! Skvelý zážitok nielen pre mňa a priateľa ale hlavne pre nášho synčeka. Neskutočný výhľad nad korunami stromov vo mne zanechal spomienky, ktoré mi z hlavy nikdy nikto nevymaže. Ako mamička na ,,dovolenke,, som si veľmi u vás oddýchla a zrelaxovala, malý sa vyšantil a otecko pri ňom zamakal :) Veľmi by sme si priali vyhrať túto súťaž a opať sa vrátiť na to krásne miesto, ktorým je Lipno :)

Maria Mažerikova

Pozdrav z iglů.

Veronika Smolova

To je nádhera...

Kamil Ondra

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Výhodně na Stezku a do KrálovstvíVýhodně na Stezku a do Království