Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Dárek, který Ježíšek stihne doručit včas!

Dárek, který Ježíšek stihne doručit včas!

Dárek, který Ježíšek stihne doručit včas!
čtvrtek 22.12.2022

Chybí Vám ještě dárek pro vaše blízké? Darujte jim endorfiny, za které ručíme. Pohyb má pozitivní vliv nejen na fyzickou, ale zejména i na psychickou kondici a zimní sporty jsou čím dál oblíbenější. Nemusíte tedy už dlouze přemýšlet, co udělá vaší rodině radost, a rovnou jim kupte pozvánku na svah. Dárkové poukazy na skipasy je možné zakoupit na našem e-shopu, a za doručení do Vánoc ručíme! Výměnný poukaz na skipas Vám přijde na zadaný email. Stačí jej už jen vytisknout, zabalit a nadělit pod stromeček.

Udělejte radost celé rodině a vydejte se do největšího šumavského skiareálu, kde na vás čekají perfektně upravené sjezdovky, výukové hřiště Fox park i nejlepší lyžařská škola. Skipas jako dárek koupíte nakoupíte pod odkazem níže.

Dárkové poukazy

Vaše zážitky

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun