Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Děti z Arpidy si vyzkoušely novinku na Stezce i nanuky v Království

Děti z Arpidy si vyzkoušely novinku na Stezce i nanuky v Království

Děti z Arpidy si vyzkoušely novinku na Stezce i nanuky v Království
středa 15.6.2022

Klienti českobudějovické Arpidy jsou našimi pravidelnými hosty v zimě i v létě. Lidé s tělesným nebo kombinovaným postižením si pobyt u nás vždycky užijí naplno. Tentokrát se vydali na naši nejoblíbenější atrakci Stezku korunami stromů. Díky tomu, že je celá bezbariérová, mohli si jedinečné výhledy vychutnat všichni, včetně těch s pohybovým omezením. Kromě procházky po Stezce vyrazila skupinka z Arpidy i do Království lesa. „Všichni si to tu užili. Na Stezce dokonce někteří vyzkoušeli i novou adrenalinovou síť a Království lesa, to je pro naše děti ráj. Odjíždíme plní zážitků a rádi se zase vrátíme,“ říká Jaromír Novák z úseku školství v centru Arpida. Rodinný areál Lipno podporuje Arpidu dlouhodobě a s radostí.

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun