Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Dnes sjezdovka Promenádní, od čtvrtka všechny lanovky a od pátku večerko

Dnes sjezdovka Promenádní, od čtvrtka všechny lanovky a od pátku večerko

Dnes sjezdovka Promenádní, od čtvrtka všechny lanovky a od pátku večerko
úterý 24.1.2023

Ve Skiareálu Lipno jsou aktuálně v provozu tři lanové dráhy a s nimi sjezdovky Promenádní, Jezerní, Dámská, Lišáka Foxe a Spojovací. Už od čtvrtka se k nim přidá i sjezdová trať Lipenská a v provozu tak budou všechny čtyři lanové dráhy. Tři čtyřsedačkové a jedna dvousedačková. Od pátku 27. ledna se pak můžete těšit na lyžování za svitu měsíce a umělého osvětlení s výhledem na jezero. Na sjezdovce Jezerní bude obnoveno večerní lyžování, a to od 18 do 21 hodin.

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun