Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Do Království lesa zdarma

Vaše zážitky

Lipno je výjimečné - výjimečná příroda, výjimečná architektura, výjimečný servis, výjimečně přátelský personál, výjimečné zážitky, výjimečné dny pohodlí a pohody. Lipno je vždy o krok napřed.

Jiří Šíma

Luxusní snih a super lyžovačka!

martina benischkova

Super!

Eliška Helisová

Byli jsme na Lipně poprvé na Silvestra 2015,moc se nám tu líbilo,tak jsme se sem znova vrátili a užili si opět super lyžovačku. Až na náš menší kolaps na konci nového skikrosového parku.

Michaela Šimová

Medzi koruny stromov sme sa na odporúčanie priateľov vybrali až zo Slovenska. A musím priznať, oplatilo sa ! Skvelý zážitok nielen pre mňa a priateľa ale hlavne pre nášho synčeka. Neskutočný výhľad nad korunami stromov vo mne zanechal spomienky, ktoré mi z hlavy nikdy nikto nevymaže. Ako mamička na ,,dovolenke,, som si veľmi u vás oddýchla a zrelaxovala, malý sa vyšantil a otecko pri ňom zamakal :) Veľmi by sme si priali vyhrať túto súťaž a opať sa vrátiť na to krásne miesto, ktorým je Lipno :)

Maria Mažerikova

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
30.4.2017 Slavnostní zahájení sezony Království lesa