Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Do sauny či bazénu vyrazíte jen do 14. listopadu

Do sauny či bazénu vyrazíte jen do 14. listopadu

Do sauny či bazénu vyrazíte jen do 14. listopadu
pondělí 8.11.2021

Využijte poslední možnosti relaxovat v Aquaworldu Lipno. Už od 15. listopadu bude až do 2. prosince uzavřen, a to z důvodu drobných oprav a čištění. Do té doby je otevřen denně od 10 do 21 hodin. Výjimkou jsou dny konání školních výcviků plavání ve dnech 3.–5. 11. a 10.–12. 11. 2021. V tyto dny je bazén přístupný až od 12.30 hodin.

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun