Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Dobijte energii v přírodě s veškerým komfortem města

Dobijte energii v přírodě s veškerým komfortem města

Dobijte energii v přírodě s veškerým komfortem města
čtvrtek 23.6.2022

Chcete si odpočinout od ruchu velkoměsta a rozpálených ulic? Vydejte se do přírody a přímo k vodě. Kemp Modřín na Lipně se rozprostírá na levém břehu největší české přehrady a nabízí všechen komfort, který potřebujete ke skvělé dovolené. Má elektrické přípojky, Wi-Fi zdarma, sprchy s teplou vodou, oddělené toalety, venkovní kuchyni i pračky a sušičky. Přijet sem můžete se stanem, karavanem nebo obytňákem. Pokud nemáte ani jedno, jednoduše si rezervujte romantický nocleh v jurtě.

I zážitek z dobrého jídla patří k dovolené, na kterou pak dlouho vzpomínáte. Grill Modřín je restaurace s poctivou kuchyní přímo v kempu, která nabízí i snídaně. Stojí mezi v blízkosti sportovišť, které kemp nabízí k volnému využití. Občerstvení tak máte opravdu na dosah ruky při všech aktivitách. Pro děti a letos nově i pro dospěláky jsou připraveny animační programy s maskotem lišákem Foxem a jeho profesionálním týmem pomocníků. Sportovní nebo kreativní hry s oblíbeným přerostlým plyšákem zabaví vaše děti na dlouho a jsou zcela zdarma!

Třešničkou na dortu jsou benefity, které dostanete za pobyt v kempu Modřín. Každý den ubytování vám přihraje jednu hodinu bazénu v Aquaworld Lipno zdarma. Za více jak čtyři noci strávené v kempu, si pak můžete vybrat vstupenku na Stezku korunami stromů nebo do velkého lesního hřiště Království lesa. Tohle všechno dává dohromady bezkonkurenční nabídku na nezapomenutelnou dovolenou, kterou je velká škoda nevyužít. Nepřemýšlejte dlouho a rezervujte si svou dovolenou v kempu Modřín u jihočeského moře raději hned. Místa přímo u vody se rychle plní!

 

Více informací o kempu najdete zde

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun