Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Energická Olga Lounová i melancholický jazzman Lee Andrew Davison zazpívají v korunách stromů

Energická Olga Lounová i melancholický jazzman Lee Andrew Davison zazpívají v korunách stromů

Energická Olga Lounová i melancholický jazzman Lee Andrew Davison zazpívají v korunách stromů
úterý 26.7.2022

Prázdninové úterky jsou na Stezce korunami stromů spojené s hudbou. 26. července to na Stezce rozjede zpěvačka a závodnice Olga Lounová a její vystoupení vás zaručeně nabije energií. Přijďte si tedy vychutnat živý koncert vysoko nad zemí! A kdo má raději specialitky jako je melancholický jazz, ten ať dorazí o týden později. Na Stezce totiž 2. srpna zazpívá fenomenální jazzman z Oklahomy Lee Andrew Davison. Gospelová inspirace a vliv jižanských spirituálů dodává jeho zpěvu charakteristický sound. Pohraje si s vašimi emocemi a provede vás různými krajinami. Oba koncerty začínají ve 20 hodin.

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun