Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Halloweenská sobota s dílničkami a strašidelným průvodem

Halloweenská sobota s dílničkami a strašidelným průvodem

Halloweenská sobota s dílničkami a strašidelným průvodem
pondělí 24.10.2022

Vydlabané svítící dýně a lampionové průvody s trochu děsivou atmosférou jsou oblíbenou podzimní zábavou. Proto je v sobotu 29. října od 17 hodin připravený halloweenský program i u nás. Restaurace Stodola i cukrárna Povidloň budou otevřené především pro vaše děti. Dílničky s dlabáním dýní i tvořením z papíru zabaví i největší neposedy, speciální, provoněné tvoření pak ve spolupráci s cukrárnou Povidloň. Až se setmí, můžete se s těmi odvážnějšími připojit do lampionového průvodu. A kdo přijde v masce, toho sladká odměna nemine!

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun