Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Hasiči, záchranáři i policie předvedou, co umí. I vy se můžete něco naučit!

Hasiči, záchranáři i policie předvedou, co umí. I vy se můžete něco naučit!

Hasiči, záchranáři i policie předvedou, co umí. I vy se můžete něco naučit!
čtvrtek 1.9.2022

V sobotu 3. září se na Lipno vedle Království lesa sjedou hasiči, záchranáři, policie, horská služba i Český červený kříž, aby předvedli ukázky své práce v nebezpečných situacích. Zblízka uvidíte společný zásah Integrovaného záchranného systému při simulované nehodě cyklisty s automobilem. Kromě toho je připravená i ukázka práce psů a psovodů, slaňování ze Stezky korunami stromů anebo profesionální resuscitace. Děti, které projdou všechna stanoviště, dostanou volný vstup do Království lesa. Akce bude probíhat mezi 10. a 15. hodinou. Edukace a zábava v jednom, co víc si přát!

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun