Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Hurá na sjezdovku! Skiareál Lipno startuje zimní sezónu!

Hurá na sjezdovku! Skiareál Lipno startuje zimní sezónu!

Hurá na sjezdovku! Skiareál Lipno startuje zimní sezónu!
čtvrtek 15.12.2022

Díky skvělému počasí je možné odstartovat letošní zimní sezónu největšího skiareálu na Šumavě. Brány Skiareálu Lipno se otevírají v pátek 16. prosince přesně v 8.30 hodin. Zasněžené a pečlivě upravené sjezdovky, bezpečné sedačkové lanovky, špičková lyžařská škola a slevy pro rodiny s dětmi lákají k první letošní lyžovačce. Přijeďte je vyzkoušet, bude o vás skvěle postaráno!

Po dlouhém čekání je načase konečně vyrazit na sjezdovky. Skiareál Lipno je ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi. Má vždy perfektně upravené a zasněžené sjezdovky různých obtížností na kterých si zalyžují lyžaři začátečníci, i ti zkušenější. Lyžařská škola je jedna z nejlepších v České republice. Má vyhrazené místo ve Foxparku i vlastní sjezdovku. Všichni začátečníci jsou tak v bezpečí a nehrozí jim kolize s rychlejšími lyžaři. Pojízdné koberce, které jsou ve výukovém hřišti Foxpark celkem čtyři, v malých lyžařích nevyvolávají strach, naopak bývají zdrojem velké zábavy. Instruktoři jsou zkušení profesionálové a v jejich práci pomáhá maskot areálu lišák Fox svými animacemi. Dokáže povzbudit malé lyžaře, i když jsou unavení z náročného pohybu na sněhu.

 

Už od pátku a po celý nadcházející víkend bude pro všechny lyžaře a snowboardisty upravena sjezdová trať Jezerní a v provozu bude lanová dráha Lipno Express, která vede přímo z centrálního parkoviště. Skiareál bude otevřen tradičně od 8.30 do 16 hodin. Večerní lyžování je zatím mimo provoz.

Nákup skipasu online

Půjčovna vybavení INTERSPORT

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun