Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Hvězdy zazpívají na Lipně už tento pátek v 18 hodin

Hvězdy zazpívají na Lipně už tento pátek v 18 hodin

Koncert pro všechny na Lipně zadarmo!
čtvrtek 2.6.2022

Živý koncert šesti českých a slovenských zpěváků s názvem Jedeme dál… se chystá v pátek 3. června v 18 hodin na náměstí před hotelem Element. Rodinný areál Lipno hostí tuto dnes již tradiční kulturní událost poprvé a zve všechny návštěvníky na koncert, který bude zcela zdarma.

Zábavu můžete rozjet s oblíbenými hity od zpěvačky Marcely Březinové, herečky i zpěvačky Yvetty Blanarovičové a zpěvačky Zuzy Nové. Pánskou část akce letos zastupují zpěvák Martin France, herec Petr Batěk a slovenský zpěvák Martin Harich. Všichni zazpívají bez nároku na honorář, protože chtějí podpořit českou kulturu, cestovní ruch i živé setkávání.

Adrenalinové zážitky v Rodinném areálu ochutnají všichni interpreti

Během návštěvy Rodinného areálu Lipno si všichni interpreti vyzkouší hned několik zážitků, které areál všem svým návštěvníkům nabízí. Nejprve je čeká cesta lanovkou a procházka po Stezce korunami stromů. Adrenalin v krvi jim pak zvýší nejen nově otevřená adrenalinová síť, ale také sjezd nejdelším suchým tobogánem z věže stezky zpátky na pevnou zem.  Zpět k hotelu se pak všichni společně vrátí na sjezdových koloběžkách, jejichž půjčovna se nachází přímo u Stezky, a díky kterým si užijí téměř 4 km dlouhou zábavnou cestu lesem.

Hudební pecky pro všechny a plzeňské pivo přímo z tanku

Vzhledem k tomu, že koncert se uskuteční hned u restaurace Stodola, orosená Plzeň přímo z tanku bude jistě dobrou volbou. Mimochodem na Lipensku si ji jinde nedáte.

Více informací

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun