Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Hvězdy zazpívají na Lipně už tento pátek v 18 hodin

Hvězdy zazpívají na Lipně už tento pátek v 18 hodin

Koncert pro všechny na Lipně zadarmo!
čtvrtek 2.6.2022

Živý koncert šesti českých a slovenských zpěváků s názvem Jedeme dál… se chystá v pátek 3. června v 18 hodin na náměstí před hotelem Element. Rodinný areál Lipno hostí tuto dnes již tradiční kulturní událost poprvé a zve všechny návštěvníky na koncert, který bude zcela zdarma.

Zábavu můžete rozjet s oblíbenými hity od zpěvačky Marcely Březinové, herečky i zpěvačky Yvetty Blanarovičové a zpěvačky Zuzy Nové. Pánskou část akce letos zastupují zpěvák Martin France, herec Petr Batěk a slovenský zpěvák Martin Harich. Všichni zazpívají bez nároku na honorář, protože chtějí podpořit českou kulturu, cestovní ruch i živé setkávání.

Adrenalinové zážitky v Rodinném areálu ochutnají všichni interpreti

Během návštěvy Rodinného areálu Lipno si všichni interpreti vyzkouší hned několik zážitků, které areál všem svým návštěvníkům nabízí. Nejprve je čeká cesta lanovkou a procházka po Stezce korunami stromů. Adrenalin v krvi jim pak zvýší nejen nově otevřená adrenalinová síť, ale také sjezd nejdelším suchým tobogánem z věže stezky zpátky na pevnou zem.  Zpět k hotelu se pak všichni společně vrátí na sjezdových koloběžkách, jejichž půjčovna se nachází přímo u Stezky, a díky kterým si užijí téměř 4 km dlouhou zábavnou cestu lesem.

Hudební pecky pro všechny a plzeňské pivo přímo z tanku

Vzhledem k tomu, že koncert se uskuteční hned u restaurace Stodola, orosená Plzeň přímo z tanku bude jistě dobrou volbou. Mimochodem na Lipensku si ji jinde nedáte.

Více informací

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun