Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Jarní prázdniny na Stezce či v bazénu

Jarní prázdniny na Stezce či v bazénu

Jarní prázdniny na Stezce či v bazénu
pátek 25.2.2022

Strávit jarní prázdniny je možné nejen celodenním lyžováním. Na Lipně je každý den otevřena také Stezka korunami stromů, která slibuje jedinečný zážitek v každém ročním období. Při procházce do výšky 941 m.n.m. si užijete spoustu zábavy na adrenalinových zastávkách, dozvíte se zajímavé informace z říše ptáků a odměnou po vystoupání až na samotný vrchol, vám budou báječné výhledy na krajinu kolem Lipna. Otevřena je každý den od 10 do 16 hodin a ke vstupu je možné si udělat procházku nebo využít Stezkabus, který odjíždí v pravidelných intervalech z centrálního parkoviště. Vstupenku, stejně jako skipas, je možné zakoupit online na www.lipnocard.cz nebo v Klientském informačním centru.

Navštívit můžete také vodní ráj Aquaworld. Tam si odpočinout ve vířivce s výhledem na jezero nebo si zadovádět v bazénu s protiproudem. Otevřený je každý den od 10 do 21 hodin. Ve středu, pátek, sobotu a neděli je zde také možné prohřát a zrelaxovat své tělo ve finské sauně.

Informace o bazénu

Více informací o Stezce

 

Vaše zážitky

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun