Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Ještě více zábavy v Království lesa

Ještě více zábavy v Království lesa

Ještě více zábavy v Království lesa
pondělí 4.7.2022

Při návštěvě Království lesa si návštěvníci nejen protáhnou svaly, nacvičí koordinaci a prověří svou odvahu na více než 40 atrakcích, ale naučí se také mnoho zajímavostí ze života v lese. Dále rozvinou svoji kreativitu v lesních dílnách Modřínek a mohou se seznámit s kozičkami, které spolu s veverkami, kočkou divokou, puštíky a sojkou patří do Malé lesní zoo.

Všechna zvířátka jsou zde nejen proto, aby potěšila malé návštěvníky, ale také abychom jim zajistili klidný zvířecí důchod. Pocházejí totiž ze záchranné stanice zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou a do volné přírody se již nemohou vrátit.
K veškeré lesní zábavě ještě od 1. července přibudou každodenní animační programy pod vedením profesionálních animátorů - soutěže, diskotéka, sportovní aktivity, malování na obličej a mnoho dalšího.
V Království lesa tak najdete celodenní vyžití se spoustou legrace i dobrého jídla.
 

 

Království lesa Lipno

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun