Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Jirko, děkujeme!

Jirko, děkujeme!

Jirko děkujeme!
pátek 16.12.2022

Tento rok je to 23 let, co byla založena firma LIPNO SERVIS s. r. o. a jen málokdo ze současných zaměstnanců tyto časy pamatuje. Jeden však ano. Jmenuje se Jiří Soukup a byl jedním z prvních, vlastně téměř úplně prvním zaměstnancem Skiareálu Lipno. Nejprve rolbař, poté i plavčík, a pak jeden z těch, kteří nejvíce rozuměli systému zasněžování. Tomu se věnoval po zbytek svého působení ve firmě a areálu, které však bylo náhle a nečekaně ukončeno ve středu 14. prosince 2022. Nečekané úmrtí, služebně nejstaršího člena lipenské party, zaskočilo mnohé z nás, a tak alespoň touto cestou a společně s těmi, kteří do areálu celé roky jezdí a Jirku pamatují, jedno velké DÍKY. Za Tvou práci, nadšení, loajalitu a týmovou hru.

Kolegové ze Skireálu Lipno

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun