Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Karneval na sněhu s lišákem Foxem

Karneval na sněhu s lišákem Foxem

Karneval na sněhu s lišákem Foxem
pátek 24.2.2023

Oblíbený maskot Skiareálu Lipno lišák Fox pořádá 25. února karneval. Ve Fox parku se děti vyřádí při zábavných soutěžích nebo kvízu. Připravené je také vyrábění masek, balónková dílna, malování na obličej a hlavně tanec. Sněhovému parketu bude vládnout především lišák Fox, ale přidat se můžou všichni, kteří nedokážou odolat. Masky si přineste nebo vyrobte na místě. Nejkreativnější maska se dočká sladké odměny. Karneval s lišákem začíná ve 13 hodin, konec je ohlášený v 16 hodin.

Vaše zážitky

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun