Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Kocourek se jmenuje Lotrando

Kocourek se jmenuje Lotrando

Kocourek se jmenuje Lotrando
pondělí 22.6.2020

V lesním hřišti Království lesa, které se nachází nedaleko Stezky korunami stromů, už dovádějí noví obyvatelé malé lesní zoo, která je novinkou letošní letní sezóny. Hlavní hvězdou tu je kocourek kočky divoké. Teď jste mu vybrali nádherné jméno - Lotrando.

Jméno mu sedí jako ušité. Lotrando je pohádková postava, která do Království jednoznačně patří. Navíc náš kocourek je taky takový ten nezbeda, kterým Lotrando v pohádkách je. Jeho výběh se nachází nedaleko dalšího loupežníka - Godoše. Po něm je pojmenované lesní bludiště. Godoš je ovšem reálná postava, která se na Lipensku skutečně objevovala. Kocourkovi Lotrandovi dělají společnost veverčí mláďata, dvojice puštíků a také kozičky. Ty si můžete pomazlit ve výběhu nedaleko Obří královské trampolíny.

Více o Království lesa najdete tady

Zvýhodněné vstupné nejen do Království koupíte zde

 

 

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun