Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Kocourek se jmenuje Lotrando

Kocourek se jmenuje Lotrando

Kocourek se jmenuje Lotrando
pondělí 22.6.2020

V lesním hřišti Království lesa, které se nachází nedaleko Stezky korunami stromů, už dovádějí noví obyvatelé malé lesní zoo, která je novinkou letošní letní sezóny. Hlavní hvězdou tu je kocourek kočky divoké. Teď jste mu vybrali nádherné jméno - Lotrando.

Jméno mu sedí jako ušité. Lotrando je pohádková postava, která do Království jednoznačně patří. Navíc náš kocourek je taky takový ten nezbeda, kterým Lotrando v pohádkách je. Jeho výběh se nachází nedaleko dalšího loupežníka - Godoše. Po něm je pojmenované lesní bludiště. Godoš je ovšem reálná postava, která se na Lipensku skutečně objevovala. Kocourkovi Lotrandovi dělají společnost veverčí mláďata, dvojice puštíků a také kozičky. Ty si můžete pomazlit ve výběhu nedaleko Obří královské trampolíny.

Více o Království lesa najdete tady

Zvýhodněné vstupné nejen do Království koupíte zde

 

 

Vaše zážitky

Králičí ostrov jedna z perfektních atrakcí na Lipně. Na Lipně umí udělat super dovolenou jak v zimě tak i v létě .

Radek Mareš

Lipno navštěvuje v létě a nyní už i v zimě, prima lyžování. Děti si moc užili a hlavně se naučily lyžovat.Sjezdovky pěkně upravené.

Romana Kohárová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun