Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Kouzelná Stezka na Nový rok plní přání

Kouzelná Stezka na Nový rok plní přání

Kouzelná Stezka na Nový rok plní přání
úterý 27.12.2022

„Budu se víc hýbat!“ To je časté předsevzetí do nového roku. Stezka korunami stromů vám letos pomůže začít hned na Nový Rok, nevymlouvat se a nečekat na zítra. Když vystoupáte na Stezku právě na Nový rok, a postnete svou fotku na Instagram s označením Stezky, můžete být mezi třemi vylosovanými a vyhrát celodenní skipas na lipenské sjezdovky. Kromě toho Stezka letos plní přání. Když na přáníčko napíšete to svoje a pověsíte ho na Strom splněných přání u vstupu na Stezku, možná budete mezi třemi vybranými a Stezka vaše novoroční přání splní. Třešničkou na dortu je novoroční punč, který odmění vaše posilvestrovské úsilí.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun