Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Kouzlení, tancování, hry a zábava bude s prasátkem Pigy v Království lesa na Lipně už tuto sobotu!

Kouzlení, tancování, hry a zábava bude s prasátkem Pigy v Království lesa na Lipně už tuto sobotu!

Kouzlení, tancování, hry a zábava bude s prasátkem Pigy v Království lesa na Lipně už tuto sobotu!
pátek 17.6.2022

Království lesa na Lipně přivítá v sobotu 18. června Pigyádu. Prasátko Pigy přiveze do Rodinného areálu Lipno celou spoustu svých kamarádů a společně s lišákem Foxem zabaví děti po celý den. Dětská akce plná skvělé zábavy začíná v 10 hodin, program s písničkami, soutěžemi a kouzly je naplánovaný až do 16 hodin.

Maskot rodinného areálu lišák Fox pozval opět po roce svého kamaráda prasátko Pigy. Chtějí si spolu i letos zařádit a užít si zábavný den v Království lesa. Prasátko Pigy proto přijede s celou svou zemí i všemi kamarády. Do Rodinného areálu Lipno dorazí nejen s nejlepší kamarádkou Lily, ale i s kouzelníkem Mišuge. Kromě nich samozřejmě potkáte i Myš a Maš, Mlsotky a Henrietu Hornáčkovou. Pigy a jeho kamarádi připravili pro všechny děti pestrý program plný písniček, kouzel, soutěží a balónků.

Království lesa plné prolézaček a vědomostních zastávek

Kromě objevování Země prasátka Pigy můžete s dětmi prozkoumat i celé Království lesa. V areálu najdete jak pohybové atrakce, při kterých si děti protáhnou tělo, tak i vědomostní stanoviště, na kterých můžou vyzkoušet, kolik toho vědí o přírodě a o lese. Království lesa nabízí atraktivní lanovky, provazové sestavy, stromová městečka, prolézačky, hrady, kolotoče a dvě obří trampolíny. Pro nejmenší děti jsou připravené půvabné domečky, pískoviště nebo skluzavky a houpačky. Milovníci přírody by neměli vynechat Malou lesní zoo, kde uvidí třeba veverku nebo vzácnou kočku divokou, která si tu užívá zasloužený důchod. Lesní stromová galerie a poznávací hra s lesními dřevinami může vaše děti nenásilnou formou něco nového naučit. Pro jemnou masáž chodidel vyzkoušejte s dětmi bosý chodníček.

Pigyádu pořádá rodinný areál Lipno ve spolupráci s mediálním partnerem Frekvencí 1. Vstupenky jsou k dostání na místě i online.

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun