Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Kouzlení, tancování, hry a zábava bude s prasátkem Pigy v Království lesa na Lipně už tuto sobotu!

Kouzlení, tancování, hry a zábava bude s prasátkem Pigy v Království lesa na Lipně už tuto sobotu!

Kouzlení, tancování, hry a zábava bude s prasátkem Pigy v Království lesa na Lipně už tuto sobotu!
pátek 17.6.2022

Království lesa na Lipně přivítá v sobotu 18. června Pigyádu. Prasátko Pigy přiveze do Rodinného areálu Lipno celou spoustu svých kamarádů a společně s lišákem Foxem zabaví děti po celý den. Dětská akce plná skvělé zábavy začíná v 10 hodin, program s písničkami, soutěžemi a kouzly je naplánovaný až do 16 hodin.

Maskot rodinného areálu lišák Fox pozval opět po roce svého kamaráda prasátko Pigy. Chtějí si spolu i letos zařádit a užít si zábavný den v Království lesa. Prasátko Pigy proto přijede s celou svou zemí i všemi kamarády. Do Rodinného areálu Lipno dorazí nejen s nejlepší kamarádkou Lily, ale i s kouzelníkem Mišuge. Kromě nich samozřejmě potkáte i Myš a Maš, Mlsotky a Henrietu Hornáčkovou. Pigy a jeho kamarádi připravili pro všechny děti pestrý program plný písniček, kouzel, soutěží a balónků.

Království lesa plné prolézaček a vědomostních zastávek

Kromě objevování Země prasátka Pigy můžete s dětmi prozkoumat i celé Království lesa. V areálu najdete jak pohybové atrakce, při kterých si děti protáhnou tělo, tak i vědomostní stanoviště, na kterých můžou vyzkoušet, kolik toho vědí o přírodě a o lese. Království lesa nabízí atraktivní lanovky, provazové sestavy, stromová městečka, prolézačky, hrady, kolotoče a dvě obří trampolíny. Pro nejmenší děti jsou připravené půvabné domečky, pískoviště nebo skluzavky a houpačky. Milovníci přírody by neměli vynechat Malou lesní zoo, kde uvidí třeba veverku nebo vzácnou kočku divokou, která si tu užívá zasloužený důchod. Lesní stromová galerie a poznávací hra s lesními dřevinami může vaše děti nenásilnou formou něco nového naučit. Pro jemnou masáž chodidel vyzkoušejte s dětmi bosý chodníček.

Pigyádu pořádá rodinný areál Lipno ve spolupráci s mediálním partnerem Frekvencí 1. Vstupenky jsou k dostání na místě i online.

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun