Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lišák Fox pořádá závody v rodinném bobování

Lišák Fox pořádá závody v rodinném bobování

Lišák Fox pořádá závody v rodinném bobování
pondělí 9.1.2023

Lyžařská škola se každé úterý a čtvrtek od 18 hodin mění v bobovou závodní dráhu. Celé rodiny můžou závodit v několika kategoriích a vyhrát inspirativní ceny. Lišák Fox každý závodní den vyhlašuje 3 speciální kategorie, v kterých se bude závodit. Někdy jde hlavně o rychlost, jindy o kreativitu při jízdě a jindy o něco úplně jiného. Vyhrát tak může každý, kdo se z kopce dolů dokáže nějakým způsobem dostat. A kdyby se vám nechtělo na bobech závodit, můžete si přijít v klidu zabobovat každý den po šestnácté hodině.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun