Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Luxusní ubytování přímo u sjezdovky nyní se slevou!

Luxusní ubytování přímo u sjezdovky nyní se slevou!

Luxusní ubytování přímo u sjezdovky nyní se slevou!
středa 22.2.2023

Máte cestu na Lipno a hledáte nejlepší ubytování? Máme pro Vás tip a slevu 5 % na ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Element, který se nachází přímo u sjezdovky, má vlastní vyhřívanou lyžárnu, hlídané parkoviště, a navíc ty nejlepší snídaně na Šumavě. Celou rodinu potěší i odpolední a večerní animace. Vaše děti se zabaví s našimi animátory, a Vy si v klidu odpočinete, zajdete si na procházku kolem jezera nebo na drink do Stodoly.

Víme, jak to vypadá, když se balíte na hory. A tak, abyste mohli několik tašek nechat doma, Vám chceme připomenout, že jen kousek od recepce hotelu, kde je mimo jiné také skvělý dětský koutek, se nachází půjčovna a prodejna sportovního vybavení. Lyžařský či snowboardový set si tam předem a se slevou rezervujete, a ušetříte tak čas a další peníze. Na stejném místě je také recepce lyžařské školy, kde si domluvíte instruktora i termín a formu výuky.

 

Více informací a rezervace

Prohlédnout hotel Element

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun