Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lyžařské závody McDonald´s Winter Cup už tuto sobotu

Lyžařské závody McDonald´s Winter Cup už tuto sobotu

Lyžařské závody McDonald´s Winter Cup už tuto sobotu
středa 19.1.2022

I další víkend na Lipně bude ve znamení závodění. Tentokrát se bude soutěžit v rámci McDonald´s Winter Cupu, který se koná v sobotu 22. ledna. Otevřený závod ve slalomu na lyžích je určený pro veřejnost, poměřit síly můžete jako jednotlivci i jako rodinný tým. Od 9.30 hodin bude přímo na svahu probíhat registrace, která je zcela zdarma. Závodit se bude na měřeném slalomu na sjezdovce K Yettimu. Slavnostní vyhlášení závodů je na programu v 16.30 hod na lyžařském náměstí u restaurace Stodola.

Nedělní loutkový ateliér i pohádka na lyžařském náměstí

Přijďte si v neděli 23. ledna vyrobit dřevěnou loutku nebo namalovat divadelní masku. Od 10 do 14 hodin na vás čeká loutkový ateliér a ve 14 hodin pak Čertovská pohádka. Uvidíte, jak díky králi propadne celé království peklu a dozvíte se, zda zakletou princeznu Lucii vysvobodí statečný Martin a tím zachrání celé království.  Do ateliéru i na divadelní představení zve Skiareál Lipno a Divadlo STUDNA z Hosína u Hluboké nad Vltavou.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun