Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lyžařské závody McDonald´s Winter Cup už tuto sobotu

Lyžařské závody McDonald´s Winter Cup už tuto sobotu

Lyžařské závody McDonald´s Winter Cup už tuto sobotu
středa 19.1.2022

I další víkend na Lipně bude ve znamení závodění. Tentokrát se bude soutěžit v rámci McDonald´s Winter Cupu, který se koná v sobotu 22. ledna. Otevřený závod ve slalomu na lyžích je určený pro veřejnost, poměřit síly můžete jako jednotlivci i jako rodinný tým. Od 9.30 hodin bude přímo na svahu probíhat registrace, která je zcela zdarma. Závodit se bude na měřeném slalomu na sjezdovce K Yettimu. Slavnostní vyhlášení závodů je na programu v 16.30 hod na lyžařském náměstí u restaurace Stodola.

Nedělní loutkový ateliér i pohádka na lyžařském náměstí

Přijďte si v neděli 23. ledna vyrobit dřevěnou loutku nebo namalovat divadelní masku. Od 10 do 14 hodin na vás čeká loutkový ateliér a ve 14 hodin pak Čertovská pohádka. Uvidíte, jak díky králi propadne celé království peklu a dozvíte se, zda zakletou princeznu Lucii vysvobodí statečný Martin a tím zachrání celé království.  Do ateliéru i na divadelní představení zve Skiareál Lipno a Divadlo STUDNA z Hosína u Hluboké nad Vltavou.

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun