Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lyžařské závody McDonald´s Winter Cup už tuto sobotu

Lyžařské závody McDonald´s Winter Cup už tuto sobotu

Lyžařské závody McDonald´s Winter Cup už tuto sobotu
středa 19.1.2022

I další víkend na Lipně bude ve znamení závodění. Tentokrát se bude soutěžit v rámci McDonald´s Winter Cupu, který se koná v sobotu 22. ledna. Otevřený závod ve slalomu na lyžích je určený pro veřejnost, poměřit síly můžete jako jednotlivci i jako rodinný tým. Od 9.30 hodin bude přímo na svahu probíhat registrace, která je zcela zdarma. Závodit se bude na měřeném slalomu na sjezdovce K Yettimu. Slavnostní vyhlášení závodů je na programu v 16.30 hod na lyžařském náměstí u restaurace Stodola.

Nedělní loutkový ateliér i pohádka na lyžařském náměstí

Přijďte si v neděli 23. ledna vyrobit dřevěnou loutku nebo namalovat divadelní masku. Od 10 do 14 hodin na vás čeká loutkový ateliér a ve 14 hodin pak Čertovská pohádka. Uvidíte, jak díky králi propadne celé království peklu a dozvíte se, zda zakletou princeznu Lucii vysvobodí statečný Martin a tím zachrání celé království.  Do ateliéru i na divadelní představení zve Skiareál Lipno a Divadlo STUDNA z Hosína u Hluboké nad Vltavou.

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun