Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Lyže volají! Otevíráme další sjezdovky

Lyže volají! Otevíráme další sjezdovky

Lyže volají! Otevíráme další sjezdovky
úterý 20.12.2022

Skiareál Lipno otevřel brány lyžařského království. K zábavě a sportovním zážitkům je pro vás nyní k dispozici sjezdovka Jezerní, Dámská a Fox park. S nimi pak lanovky Lipno Express a Střecha. Už od čtvrtka 22. prosince pojedou ale všechny lanovky, a k aktuálně otevřeným sjezdovkám se přidají ještě Lipenská a Vyhlídka. Na Štědrý den přibude i sjezdová trať Promenádní a celkem se tedy bude lyžovat na 6 km. Otevřeno bude denně od 8. 30 do 16 hodin. Rodiny s dětmi určitě potěší 20% sleva na jednodenní skipasy, která platí o víkendech, 26. prosince a o pololetních prázdninách. Perfektní podmínky pro lyžování, výjimečně dobrá lyžařská škola i skvělé gastro zážitky vás zvou do Skiareálu Lipno.

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun