Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Na Lipno skibusem i z Jindřichova Hradce

Na Lipno skibusem i z Jindřichova Hradce

Na Lipno skibusem i z Jindřichova Hradce
čtvrtek 17.12.2020

Aby pro Vás cesta na Lipno byla ještě jednodušší, začne od 19. 12. 2020 jezdit nová autobusová linka, která bude speciálně připravena na lyžaře i snowboardisty. Pravidelný spoj bude vozit lyžaře z Jindřichova Hradce a ostatních obcí, které na své cestě na Lipno potká. Všichni nadšení milovníci Lipna a zimních sportů, tak mohou už chvíli po otevření areálu brázdit lipenské sjezdovky a odpoledne se zase vrátit zpět domů. Skibus mohou využít nejen lyžaři s vlastní výbavou, ale doveze i ty, kteří si budou chtít lyže a ostatní vybavení na Lipně půjčit. V půjčovně INETRSPORT rent si mohou vše předem rezervovat a mít tak jistotu, že budou mít skvěle připravenou výbavu na brázdění lipenských svahů.

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun